Настільна версія
мова | язык

Елтона Джона номінували на Татуся Року

27 Травня, 20:55

Поділитися:

Сер Елтон Джон та Девід Ферніш - перша гей-пара, яку номінували на Британську нагороду The Premier Inn Celebrity Dad 2011.

У музиканта та його партнера народився син від сурогатної матері 25 грудня 2010 року. Новина, про включення їх до списку номінантів на цьогорічну нагороду, стала справжньою радісною подією. 

Серед інших номінантів - футболісти Вейн Руні та Девід Бекхем, учасник Take That Гарі Барлоу та телеведучий Джонатан Росс.

За словами організаторів, нагороду здобуде знаменитість, котра вразить суспільство поєднанням зіркового життя з вимогами батьківства.

63-річний Елтон Джон наголошує, що хоче, щоб Закері, якому вже 5 місяців, ріс звичайною дитиною, незважаючи на славу і багатство його батьків. Співак зауважив: "Зараз, я так дорожу своїм дитинством і хочу, щоб мій син мав таке ж, іншими словами - старомодне. Я хочу, щоб у нього були справжні цінності, тому ми не маємо наміру його псувати. Будемо намагатися дати йому все - безтурботність, невинність, свободу, любов і стабільність". 
Помилковий заголовок — Tknjyf L;jyf yjvsyedfkb yf Nfnecz Hjre

27 Травня, 20:55

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День рушника

Сьогодні іменини святкують:

Герман, Денис