Настільна версія
мова | язык

5 головних трендів на Тижні моди в Парижі

3 Жовтня, 23:12

Поділитися:

У Парижі завершився Тиждень моди, що вніс остаточні штрихи в портрет сезону весна-літо 2019. Vogue.ua вибрав його 5 ключових тенденцій.

І знову чорний
Незважаючи на те, що чорний колір, зазвичай, асоціюється з осінньо-зимовим сезоном, багато паризьких брендів рекомендують урізноманітнити ним і літній гардероб. Головним його вибрав і Еді Сліман в дебютній колекції для Celine, і Клер Вейт Келлер з Givenchy, і шанувальник насичених відтінків П'єрпаоло Піччоллі. Навіть Карл Лагерфельд, який присвятив сезон весна-літо 2019 пляжному відпочинку, третину колекції зробив в чорному кольорі.

Варений денім
Вісімдесяті настільки різноманітні і багатошарові з погляду моди десятиліття, що дизайнерам завжди є, що там знайти. Цього разу їх увагу привернув варений денім, причому шиють вони з нього не джинси, а все, що завгодно – від складно- скроєних спідниць до комбінезонів. А носити його пропонують або соло, або в парі з контрастними за настроєм і фактурою речами.

Окуляри-маски
Передбачувано, що у весняно-літніх колекціях модні бренди демонструють велику кількість сонцезахисних окулярів. Незважаючи на всю різноманітність, яка була на паризьких подіумах, особливо виділялись тут окуляри-маски, що закривають півобличчя. Від них не змогла відмовитися ні прихильниця романтизму Марія-Грація К'юрі, ні британський самородок Джонатан Андерсон.

Пояси-корсети
Широкі ремені, не гірші корсетів, які акцентують увагу на талії і легко зможуть збалансувати пропорції фігури, – повернулися на модні подіуми в Парижі. У Олів'є Рустена вони футуристичні і навіть агресивні, а у Сари Бертон відсилають до історії Великобританії.

Нове плісе
Плісирування наступної весни буде значно цікавішим, ніж зазвичай. Замість спідниць дизайнери масово почали його використовувати для топів і біля швів верхньої частини суконь, в результаті багато з них почали нагадувати за формою черепашки. Однак лякатися цього додаткового об'єму не варто, в парі з струмливими матеріалами такі вбрання – повітряні і невагомі.
Помилковий заголовок — 5 ujkjdyb[ nhtylsd yf Nb;ys vjlb d Gfhb;s

3 Жовтня, 23:12

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День металурга

Сьогодні іменини святкують:

Прокіп