Настільна версія
мова | язык

Приходько уникнула розлучення та зняла кліп про заборонене кохання

4 Жовтня, 23:42

Поділитися:

Співачка Анастасія Приходько зізналася, що ледь не розлучилася зі своїм другим чоловіком. Ще влітку пара подала на розлучення, але в останню мить змогла подолати кризу у стосунках.

З цієї нагоди Настя вирішила зняти кліп на пісню "Саме той", у якому показала частину свого реального життя.

"Так, ми хотіли розлучитися з чоловіком, я дуже болісно переживала цей період. Ми майже два місяці не жили разом і подали на розлучення. Коли прийшов термін візиту в РАЦС, ми домовилися, що просто поговоримо для початку", – розповіла Приходько у програмі "Зірковий шлях".

Співачка також зізналась, що складніше за все було почати говорити про проблеми. А всі свої переживання вона вирішила показати у новому кліпі.

"Я захотіла зняти відео на пісню "Саме той", нагадати ніби собі: скільки ти пройшла в житті, щоб ця людина була поруч, і невже ти хочеш так просто все це відпустити? Це ніби отака от розмова моя з дівчинкою, якою я була в 18 років", – поділилася Настя.

Приходько зауважила, що ця пісня народжувалася три роки.

"Я намагалася зберегти та передати всі ті емоції, які вирували у мені в той час, коли ми розійшлись. Тоді мені було 18... Але через 10 років я стала його дружиною. Він розуміє мене як ніхто інший. Він любить мене такою, яка я є. Мабуть, таке кохання повинно бути вистражданим", - зауважила вона.

"Відео Саме той – частина мого реального життя, якою я щиро ділюся з публікою. Я рік шукала героя для цього кліпу. І знайшла його в обличчі журналіста, телеведучого та музиканта Олександра Лірчука. Ми знайомі вже достатньо для того, щоб швидко та комфортно один для одного відобразити на екрані історію забороненого кохання", - розказала Приходько.

Цікаво, що в цьому кліпі Настя вбрана у сукню, яку пошила на замовлення 10 років тому, коли вперше вийшла на сцену як самостійна артистка.

Помилковий заголовок — Ghb[jlmrj eybryekf hjpkextyyz nf pyzkf rksg ghj pf,jhjytyt rj[fyyz
4 Жовтня, 23:42

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День звукорежисера в Україні

Сьогодні іменини святкують:

Денис