Настільна версія
мова | язык

Tayanna в зухвалому купальнику попляжилася в кліпі, знятому на телефони

10 Жовтня, 22:30

Поділитися:

Співачка Tayanna показала трохи йоги і багато просто спокусливих поз у пляжно-літньому кліпі. Причому відео на пісню "Фантастична жінка", в ролі якої, звісно ж, виступила сама зірка, було знято на три телефони.

У ролі операторів виступили кліпмейкер та продюсер Tayanna Алан Бадоєв, художник-постановник та режисер.
"Щоразу, коли я спостерігаю за Tayanna в життi, по-справжньому закохуюся в неї, її органіку і харизму. І мені хотілося створити відео, яке максимально підкреслить її таку, яка вона є, коли не позує перед камерами. Тому я полегшив завдання і використовував телефони, щось дуже звичне, те, що ми використовуємо в житті, те, що не змушує нiяковiти. На мій погляд, це допомогло нам досягти максимального розчинення артиста у відеокліпі ", - поділивася Бадоєв.

"Знімаючи кліп з Аланом, я знаю, що це буде абсолютно новий для мене експiрiенс, абсолютно нові відчуття. Цього разу мені доводилося працювати відразу на три камери. Потрібно було відчувати себе вільною, красивою і достовірною на 360 градусів. Це безцінний досвід, це практично як в житті. Всі ми живемо на 360 градусів ", - зазначила Tayanna.
Помилковий заголовок — Ефнфттф d pe[dfkjve regfkmybre gjgkz;bkfcz d rksgs? pyznjve yf ntktajyb
10 Жовтня, 22:30

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День металурга

Сьогодні іменини святкують:

Прокіп