Настільна версія
мова | язык

Безрамкові iPad, революція MacBook Air і новий Mac mini

31 Жовтня, 17:43

Поділитися:

Apple закінчила другу осінню презентацію. На ній показали нові iPad Pro, у яких більше немає кнопки «Додому», а також MacBook Air і Mac mini, що не оновлювали вже кілька років.

Apple iPad Pro 2018

Планшети виходять у двох розмірах: з екранами 11 і 12,9 дюйма. Менша модель отримала більший дисплей – раніше у неї був екран 10,5 дюйма. Найважливіше – нижньої і верхньої рамок більше немає, як і кнопки «Додому», тому обидва планшети стали меншими. Також вони стали тоншими –всього 5,9 міліметра. Для порівняння, навіть iPhone XS ширші – 7,7 міліметра. Оскільки кнопки «Додому» немає, Touch ID теж немає – його замінив Face ID. У планшетів 8-ядерний процесор A12X Bionic. За словами Apple, він на 90% швидше минулого покоління, якщо працюють декількохядер, і на 35% швидше, якщо працює одне ядро. Також у них є 7-ядерний графічний процесор, що дає графіку на рівні приставки Xbox One S (знову ж, за словами Apple), і нейропроцесори як в iPhone XS. Нейропроцесори потрібен для складних операцій на зразок доповненої реальності і обробкифотографій. У айпадах-про може бути до терабайта пам’яті (також є опції на 64, 256 і 512 гігабайтів), але працювати вони будуть до 10 годин.

MacBook Air

Перше серйозне оновлення макбука з 2015 року. У нього 13,3-дюймовий дисплей з високою роздільною здатністю – вперше в лінійці Air. Дисплей з тонкими рамками, як у сучасних макбуків, тому корпус став менше – на 17% в порівнянні з минулим поколінням. Вперше з’явився Touch ID. Тобто як на сучасних макбук-про. З його допомогою можна логінитись в програмах, оплачувати покупки в інтернеті і розблокуввати пристрій. Усередині макбука працює 2-ядерний процесор Intel Core i5 восьмого покоління з інтегрованою графікою. У базовій моделі – 8 гігабайтів оперативної пам’яті і 128 гігабайтів SSD-сховища, але можна поставити до 16 гігабайтів пам’яті і до 1,5 терабайта сховища. Батарейка в макбуки така, що можна дивитися кіно в iTunes 13 годин.

Mac mini

Ще один пристрій, який давно не оновлювали. В останній раз комп’ютер Mac mini отримував серйозні зміни в 2014 році. Зовнішній вигляд не змінився, корпус теж зроблений з переробленого алюмінію. 4- або 6-ядерні процесори Intel працюють в п’ять разів швидше, ніж процесори минулого покоління. У комп’ютер можна поставити до 64 гігабайтів оперативної пам’яті і до 2 терабайт SSD-сховища – вийде справжня робоча станція. Чіп T2, який захищає сховище, має ще одну функцію – швидко обробляти відео в форматі HEVC.
Помилковий заголовок — <tphfvrjds шЗфв? htdjk.wsz ЬфсИщщл Фшк s yjdbq Ьфс ьштш

31 Жовтня, 17:43

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день скейтбордингу

Сьогодні іменини святкують:

Василь, Єфрем, Костянтин, Федір