Настільна версія
мова | язык

Мейхер у кліпі на пісню Альоші оголила стегна на шиї у блондина

8 Листопада, 23:42

Поділитися:

Екс-"ВІА Гра" Надія Мейхер вперше за тривалий час презентувала кліп - на пісню, яку для неї написала співачка Alyosha.

Причому композиція так і називається – "Надежда".

"Зізнаюся чесно: був період, коли я зареклася розвивати власний сольний проект… Знайомство з Alyosha кардинально змінило мій настрій", - розказала Мейхер.
Колеги познайомилися у бутіку Наді в Києві і почали спілкуватися.

"І я зрозуміла, що ми дуже схожі! Мені щиро захотілося, щоб Олена (справжнє ім’я Альоші – ред.) написала для мене пісню. Через пару місяців ми перетнулися на студії звукозапису, і Alyosha просто приголомшила мене фразою: "Надя! Мені хочеться написати для тебе пісню!". У мене не було слів", - загадала Мейхер.

"Оспівана "надія на щастя" є абсолютно у кожного. Іноді ти крізь роки проносиш якісь стосунки "без шансів", але десь в душі зберігаєш трепет, віру, думаючи про людину. І коли вона раптово виникає в твоєму житті знову, ти розквітаєш", - коментує Alyosha.

"Ми з Надею пережили схожі моменти і ситуації, практично однаково бачимо і оцінюємо світ. Тому мені було дуже легко написати для неї трек", - додала співачка і авторка.

Зняти відео на пісню довірили Олені Вінярській. У кліпі крім Наді ще три красеня, з кожним з яких вона пристрасно танцює.
"Мій улюблений епізод в кліпі - це армрестлінг. Стосунки - це якась боротьба, особливо якщо жінка сильна духом. Вона бореться не спеціально, вона просто не може інакше", - зауважила Мейхер.
Помилковий заголовок — Vtq[th e rksgs yf gscy. Fkmjis jujkbkf cntuyf yf ibї e ,kjylbyf
8 Листопада, 23:42

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Павло, Петро