Настільна версія
мова | язык

Британський гурт співає про героїв роману українського письменника

19 Листопада, 23:26

Поділитися:

Британський рок-гурт назвався на честь роману українського письменника Андрія Куркова. Про це літератор написав у Facebook.

Автору книги "Пікнік на льоду" зателефонував журналіст з Лондону. Спитав, як він ставиться до того, що новоспечена рок-група назвалася на честь його твору.

"Не чув. Пообіцяв послухати, а потім вирішити. Послухав. Сподобалось!", - пише Курков.

Роман 1996 року "Пікнік на льоду" англійською мовою вийшов 2001-го. У Велійкі Британії його назву переклали як Death and the Penguin - "Смерть і пінгвін". Книгу перекладено більш ніж 30 мовами світу.

Головний герой книги - київський журналіст Віктор Золоторьов, якому замовляють некрологи про впливових та ще живих персон. У кореспондента вдома живе королівський пінгвін Міша, який теж втрапляє до незвичайних ситуацій.

Гурт Death and the Penguin почав свою кар'єру з пісні "Міша живий!". Лондонська група з 2013 -го створює авангардну музику. Поєднує хардрок, інді та мат-рок. Дебютний альбом вийшов лише цьогоріч.

"Тепер збираюся їм написати, що готовий отримувати у подарунок всі нові диски групи! Думаю, що маю на це право!", - додає Андрій Курков.
Помилковий заголовок — <hbnfycmrbq uehn cgsdf' ghj uthjїd hjvfye erhfїycmrjuj gbcmvtyybrf
19 Листопада, 23:26

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Сьогодні іменини святкують:

Кирило, Марія, Марфа, Фекла, Олександр