Настільна версія
мова | язык

Британська співачка Ліза Стенсфілд виступить у Львові

18 Травня, 10:42

Поділитися:

Британська співачка Ліза Стенсфілд виступить 30 червня на Сцені ім. Е. Рознера.

Уже понад 30 років Ліза Стенсфілд об'єднує в своїй творчості соул і поп-музику. Перший успіх до співачки прийшов у 80-і роки. В цей час вона виступала в складі групи Blue Zone. Композиція Big Thing зайняла 11-те місце у Великобританії і увійшла в топ-10 танцювального чарту в Америці. З тих пір Ліза Стенсфілд продала більше 20 мільйонів платівок.

Її першим проривом став альбом Affection 1989 року і сингли: All Around The World (який досяг третього місця в американському чарті і першого в Великобританії), What Did I Do To You, Live Together, You Can not Deny It та This Is The Right Time. Отримала безліч нагород серед яких Brit Awards, Ivor Novello Awards і Billboard Music Awards. У 1999 році Стенсфілд дебютувала у фільмі «Свінг», для якого вона записала десять пісень. В останні роки випустила альбоми Seven (2014 року) і Deeper (2018).

Нещодавно Ліза Стенсфілд анонсувала осінній гастрольний тур в 2019 році, який буде присвячений 30-річчю з моменту випуску її дебютного сольного альбому Affection.
Помилковий заголовок — <hbnfycmrf cgsdfxrf Kspf Cntycaskl dbcnegbnm e Kmdjds

18 Травня, 10:42

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день книги та авторського права

Сьогодні іменини святкують:

Зенон (Зинон), Максим, Олександр, Терентій, Федір, Яків