Настільна версія
мова | язык

Українська співачка стала символом "Ігор Героїв"

20 Серпня, 11:32

Поділитися:

На вихідних на Контрактовій площі в Києві відбувся фінал “Ігор Героїв”.  Це всеукраїнські аматорські спортивні змагання, які проводяться з метою виявлення найбільш фізично підготовленого атлета серед людей з інвалідністю. У ньому беруть участь хлопці, які внаслідок участі у бойових діях, отримали важкі поранення і, всупереч статусу людини з інвалідністю, ведуть активний спосіб життя та займаються спортом. Змагання відбуваються щорічно з 2015 року в різних містах країни. Фінал “Ігор” проходить в Києві і являє собою велику спортивно-культурну подію, яка збирає навколо себе значну кількість прихильників.

Традиційно, відкриття “Ігор Героїв” відбулось під гімн України у виконанні співачки NELYA, яка щорічно своєю музикою підтримує українських спортсменів та військових на змаганнях та не тільки. NELYA є справжнім патріотом України, тому постійно виступає з концертами в зоні АТО для військовослужбовців та місцевих жителів прифронтової зони. Співачка вже дала більше 200 концертів!  Часто виступи проходили в дуже екстремальних умовах, коли буквально за спиною лунали вибухи та постріли.

“NELYA є своєрідним символом “Ігор Героїв”. Без гімну у її виконанні не розпочинаються жодні змагання. NELYA - це наш прекрасний талісман, своїм чарівним голосом вона додає хлопцям сил і надихає на нові перемоги” - поділився Олександр Гончаров (волонтерська організація HELP ARMY).

Нагадаємо, що в “Іграх Героїв” беруть участь військові, які захищають Україну на Сході та а також люди, як мають групу інвалідності і внаслідок бойових дій втратили кінцівки.
Помилковий заголовок — Erhfїycmrf cgsdfxrf cnfkf cbvdjkjv @Sujh Uthjїd@
20 Серпня, 11:32

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день очкарика

Сьогодні іменини святкують:

Архип, Євген, Макар, Максим, Федот, Филимон