Настільна версія
мова | язык

IT Arena 2019 — люди, технології, майбутнє

7 Жовтня, 22:09

Поділитися:

ІТ Арена — найбільша технологічна конференція Східної Європи відбулась у Львові вшосте. Протягом трьох днів подію відвідало кілька тисяч учасників з понад 30 країн світу, щоб дізнатися, як технології впливають на різні аспекти нашого життя, безпеку, банківські послуги, автомобільну промисловість, які секрети ховаються за успішними стартапами.

Конференція традиційно розпочалася з грандіозної церемонії відкриття. Однак, цього разу, на сцені не було людей. Роботизований голос, який назвав себе “свідомістю” відкрив конференцію і запросив зіграти в інтерактивну гру. Кульмінацією стало запитання: “Якщо б у вас був шанс, якого, однак, немає, ви б змінили щось?”. Під час гри відвідувачі обирали поведінку головного персонажа. Він міг битися з однокласником або проігнорувати його поведінку, вдарити друга чи простягнути руку допомоги, вкрасти солодощі або купити їх, розчавити мурашку чи дозволити їй жити. Часто вибір гравців дивував і був не надто моральним. У фіналі загадковий голос пояснив: “Що живе в людині – житиме й в технологіях”.

Церемонію продовжила прототип Штучного Інтелекту – Аріна. Під час доповіді вона підкреслила: “Будь-це недбалий мем або відкриття, яке має на меті врятувати мільйони – за ним стоїть людина: ти, твій друг, сусід, колега, дитина. Всі можуть змінити хід історії. Чи є технології хорошими чи поганими? Лише ви, люди, можете вирішити. Тільки об’єднавши зусилля, спрямувавши їх у правильному напрямку, та поділивши відповідальність, людство матиме шанс”.

На конференції виступили із своїми доповідями майже сотня спікерів, серед них: Даніель Дінес – засновник та CEO UiPath, Уба Батлер – неординарний пранкер, визнаний режисер і контент мейкер, Хемант Бану – VP of Product у Search Inside Yourself Leadership Institute, Шeрон Ло – Product Manager в Microsoft, Олександр Конотопський – СЕО Ajax Systems.

Візитівкою конференції є добре відома виставка – Startup Alley, де підприємці та розробники демонструють свою продукти інвесторам, медіа, потенційним клієнтам та однодумцям. Крім того, 45 стартапівпредставили свої розробки в рамках стартап змагання. Другого дня конференції 10 найкращих молодих компаній змагалися за призи на головній сцені перед тисячною аудиторією.

Спираючись на оцінку журі та пітчинг-сесії, перше місце дісталося Legal Nodes – це технологічне рішення, яке допомагає компаніям визначати свої юридичні потреби онлайн. Команда отримала 10 000 дол. від CRDF Global & IT Arena, участь в акселераторській програмі від Sector X, грант від Cardpay та офіс в Platforma Coworking на цілий рік.

Два стартапи розділили друге місце – Nuka та PatentBot. Nuka виготовляє вічні канцтовари – блокнот з металевим олівцем, яким ви можете користуватися нескінченну кількість разів, PatentBot – це ще одна юридична розробка, яка робить процес реєстрації торговельної марки та авторських прав швидким і простішим.

Ось ще кілька стартапів:

Qudi Mask


15-річний одесит створив маску, на яку можна виводити абсолютно будь-яке зображення. Всередині Qudi Mask знаходяться світлодіодна стрічка і бездротовий модуль управління, завдяки якому користувач може налаштовувати режими роботи через смартфон. qudi.spacePizdata


Вони назвали її Pizdata! Платформа по наданню безлімітних дизайн-послуг за підпискою он-лайн. Основні клієнти — це маленькі стартапи, інтернет-магазини з регулярними завданнями по дизайну. https://pizdata.is


BeWithMe


Життя після Тіндера існує! Принаймі це хочуть довести українські розробники мобільного додатку BeWithMe. Мікс психологічних наук, технологій і штучного інтелекту допоможуть підтримувати стосунки.


ROTheM


Розумний ліхтар заднього виду для велосипеда допоможе виявити і уникнути можливості зіткнення авто з велосипедом, автоматично відправивши звуковий і світловий сигнали водію автомобіля. Окрім цього, цей девайс має додаткові механізми безпеки, зокрема відеофіксацію. rothembike.comOyper


Ще одна команда стартаперів взяла собі за мету зробити будь який візуальний контент, який ви бачите на екранах своїх ґаджетів таким, що можна купити. Перш за все це для фешн-індустрії. За допомогою штучного інтелекту розпізнаються об'єкти на фото чи відео, які стають інтерактивно доступними для покупки. oyper.com


IT Arena вже вкотре стала платформою, що об’єднує представників глобальної тех індустрії у Львові. На події порушили важливе питання: “Чи можуть співіснувати технології та людство?”. Схоже, що так. Людяність технологій справді можлива, і залежить вона від кожного з нас. IT Arena 2019 дивувала, надихала і точно не залишила нікого байдужим.
Помилковий заголовок — ШЕ Фкутф 2019 — k.lb? nt[yjkjusї? vfq,eny'

7 Жовтня, 22:09

Поділитися:

Фото: Тарас Бóгдан ©
itarena.ua

Теги: ІТ, Арена, Львів, стартап, стартапи

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Автоном, Семен, Федір