Настільна версія
мова | язык

IT Arena 2019 — люди, технології, майбутнє

7 Жовтня, 22:09

Поділитися:

ІТ Арена — найбільша технологічна конференція Східної Європи відбулась у Львові вшосте. Протягом трьох днів подію відвідало кілька тисяч учасників з понад 30 країн світу, щоб дізнатися, як технології впливають на різні аспекти нашого життя, безпеку, банківські послуги, автомобільну промисловість, які секрети ховаються за успішними стартапами.

Конференція традиційно розпочалася з грандіозної церемонії відкриття. Однак, цього разу, на сцені не було людей. Роботизований голос, який назвав себе “свідомістю” відкрив конференцію і запросив зіграти в інтерактивну гру. Кульмінацією стало запитання: “Якщо б у вас був шанс, якого, однак, немає, ви б змінили щось?”. Під час гри відвідувачі обирали поведінку головного персонажа. Він міг битися з однокласником або проігнорувати його поведінку, вдарити друга чи простягнути руку допомоги, вкрасти солодощі або купити їх, розчавити мурашку чи дозволити їй жити. Часто вибір гравців дивував і був не надто моральним. У фіналі загадковий голос пояснив: “Що живе в людині – житиме й в технологіях”.

Церемонію продовжила прототип Штучного Інтелекту – Аріна. Під час доповіді вона підкреслила: “Будь-це недбалий мем або відкриття, яке має на меті врятувати мільйони – за ним стоїть людина: ти, твій друг, сусід, колега, дитина. Всі можуть змінити хід історії. Чи є технології хорошими чи поганими? Лише ви, люди, можете вирішити. Тільки об’єднавши зусилля, спрямувавши їх у правильному напрямку, та поділивши відповідальність, людство матиме шанс”.

На конференції виступили із своїми доповідями майже сотня спікерів, серед них: Даніель Дінес – засновник та CEO UiPath, Уба Батлер – неординарний пранкер, визнаний режисер і контент мейкер, Хемант Бану – VP of Product у Search Inside Yourself Leadership Institute, Шeрон Ло – Product Manager в Microsoft, Олександр Конотопський – СЕО Ajax Systems.

Візитівкою конференції є добре відома виставка – Startup Alley, де підприємці та розробники демонструють свою продукти інвесторам, медіа, потенційним клієнтам та однодумцям. Крім того, 45 стартапівпредставили свої розробки в рамках стартап змагання. Другого дня конференції 10 найкращих молодих компаній змагалися за призи на головній сцені перед тисячною аудиторією.

Спираючись на оцінку журі та пітчинг-сесії, перше місце дісталося Legal Nodes – це технологічне рішення, яке допомагає компаніям визначати свої юридичні потреби онлайн. Команда отримала 10 000 дол. від CRDF Global & IT Arena, участь в акселераторській програмі від Sector X, грант від Cardpay та офіс в Platforma Coworking на цілий рік.

Два стартапи розділили друге місце – Nuka та PatentBot. Nuka виготовляє вічні канцтовари – блокнот з металевим олівцем, яким ви можете користуватися нескінченну кількість разів, PatentBot – це ще одна юридична розробка, яка робить процес реєстрації торговельної марки та авторських прав швидким і простішим.

Ось ще кілька стартапів:

Qudi Mask


15-річний одесит створив маску, на яку можна виводити абсолютно будь-яке зображення. Всередині Qudi Mask знаходяться світлодіодна стрічка і бездротовий модуль управління, завдяки якому користувач може налаштовувати режими роботи через смартфон. qudi.spacePizdata


Вони назвали її Pizdata! Платформа по наданню безлімітних дизайн-послуг за підпискою он-лайн. Основні клієнти — це маленькі стартапи, інтернет-магазини з регулярними завданнями по дизайну. https://pizdata.is


BeWithMe


Життя після Тіндера існує! Принаймі це хочуть довести українські розробники мобільного додатку BeWithMe. Мікс психологічних наук, технологій і штучного інтелекту допоможуть підтримувати стосунки.


ROTheM


Розумний ліхтар заднього виду для велосипеда допоможе виявити і уникнути можливості зіткнення авто з велосипедом, автоматично відправивши звуковий і світловий сигнали водію автомобіля. Окрім цього, цей девайс має додаткові механізми безпеки, зокрема відеофіксацію. rothembike.comIT Arena вже вкотре стала платформою, що об’єднує представників глобальної тех індустрії у Львові. На події порушили важливе питання: “Чи можуть співіснувати технології та людство?”. Схоже, що так. Людяність технологій справді можлива, і залежить вона від кожного з нас. IT Arena 2019 дивувала, надихала і точно не залишила нікого байдужим.
Помилковий заголовок — ШЕ Фкутф 2019 — k.lb? nt[yjkjusї? vfq,eny'

7 Жовтня, 22:09

Поділитися:

Фото: Тарас Бóгдан ©
itarena.ua

Теги: ІТ, Арена, Львів, стартап, стартапи

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день географічних інформаційних систем

Сьогодні іменини святкують:

Афоній, Маркіян