Настільна версія
мова | язык

Ігор Закус презентував новий проект «Співанки»

27 Січня, 18:08

Поділитися:

Етно-джазовий проект «Співанки» — це студійний запис стародавніх українських народних пісень, аранжованих Ігорем Закусом та оркестрований Ігорем Юзюком.

До проекту залучені відомі європейські та українські джазові музиканти Szymon Mika (Польща), Andy Ninvalle (Нідерланди), Родіон Іванов, Артур Фролов, Олександр Павлов (Україна), українська етно-співачка Іванка Червінська та Симфонічний оркестр “GosOrchestra”, диригент - Олександр Госачинський.

Реалізація проекту «Співанки» за допомогою сучасних звуків, стилів та музичних прийомів по новому розкриває красу та особливість української народної пісні, робить її більш цікавою та актуальною для молодого покоління, надає нового життя та дозволяє достойно представити за межами України.

Особлива, надзвичайно красива мелодика, гуцульський лад українських народних пісень оформлені в сучасних ритмах та гармоніях, забарвлені багатою звуковою палітрою симфонічного оркестру, виконані зірковими українськими та європейськими виконавцями якнайкраще розкриють неповторну красу і колорит української народної пісні та нашої культури. Міжнародний проект «Співанки» є похідним та результатом діяльності Проекту «Jazz Kolo».

Проект Jazz Kolo jazz-kolo.com — це серія джазових концертів, започаткована у 2007 Ігорем Закусом - ініціатором, організатором та активним учасником концертної серії, заслуженим артистом України, бас-гітаристом, продюсером, для підтримки української імпровізаційної музики, яка об‘єднує навколо себе кращих українських та закордонних музикантів.

Міжнародний проект Jazz Kolo — це можливість організувати, стимулювати та популяризувати український джаз.

Міжнародний проект «Співанки» виконуватиме ці завдання і буде реалізовуватись на базі можливостей, доробків, ресурсів та досвіду Мистецького проекту Jazz Kolo.

Проект Співанки реалізовано за підтримки Українського культурного фонду (УКФ) — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості й суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно з чинним законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.
Помилковий заголовок — Sujh Pfrec ghtptynedfd yjdbq ghjtrn «Cgsdfyrb»
27 Січня, 18:08

Поділитися:

jazzinua.com
Фото: Володимир Осипенко

Теги: джаз, альбом, проект, Ігор Закус

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Трійця

Сьогодні іменини святкують:

Алфій, Еразм, Сидір, Купріян, Онисим, Таїсія