Настільна версія
мова | язык

В Англії провели заборонений турнір з катання сиру з гори

1 Червня, 11:09

Поділитися:

Турнір пов'язаний з високим ризиком для здоров'я - у попередні роки проведення заходу бігуни, які намагалися наздогнати сир, отримували серйозні пошкодження рук, ніг, спини, шиї і голови.

В Англії відбувся традиційний конкурс з катання сиру з пагорба Купера в графстві Глостершир. Турнір пройшов, не дивлячись на сувору заборону, накладену на його проведення.

Як повідомляється, у заході взяли участь кілька десятків людей. За умовами проведення конкурсу учасники повинні бігти вниз по пагорбу, з якого котиться головка глостерського сиру вагою в кілька кілограмів, і намагатися зловити її швидше за своїх суперників.

Такий "слалом" пов'язаний з високим ризиком для здоров'я - у попередні роки проведення турніру бігуни, які намагалися наздогнати сир, отримували серйозні пошкодження рук, ніг, спини, шиї і голови. В результаті падіння учасників іноді травмувалися і глядачі.

З міркувань безпеки конкурс з катання глостерського сиру вперше був скасований в 2010 році. Однак тоді шанувальники цього традиційного англійського заходи все одно вийшли на старт і провели сирні перегони. Очікувалося, що в 2011 році конкурс буде перенесено з крутого пагорба Купера в інше, менш небезпечне місце, але в кінцевому підсумку офіційні представники конкурсу відмовилися від його проведення.

30 травня до пагорба були відправлені поліцейські, які повинні були перешкоджати проведенню перегонів. Проте присутність правоохоронців ніяк не завадила фанатам катання сиру влаштувати власний турнір.

У чоловічій частині змагання перемогу здобув 23-річний Кріс Андерсон, а жіночу гонку за сиром виграла 14-річна Джо Гест.

Нагадаємо, днями у Литві провели масовий заплив на надувних жінках з секс-шопу "Барракуда 2011".
Помилковий заголовок — D Fyuksї ghjdtkb pf,jhjytybq nehysh p rfnfyyz cbhe p ujhb

1 Червня, 11:09

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Аполлоній, Дорофей, Ігор, Костянтин, Леонід, Маркіян, Федір