Настільна версія
мова | язык

27 травня відбулася престижна церемонія нагородження конкурсу «Фаворити Успіху – 2010»!

7 Червня, 15:03

Поділитися:

27 травня відбулася престижна щорічна подія — 8-а урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху – 2010»!

В урочистій святковій атмосфері були оголошені кращі торгові марки товарів та послуг України, а також найулюбленіші представники українського шоу-бізнесу, обрані за результатами голосування, що проводилось протягом всього 2010 року. Віншували переможців знаменитості та галузеві експерти конкурсу, професіонали різноманітних галузей споживацького ринку. Привітання переможців чергувались з яскаравими виступами зіркових гостей, які подарували глядачам і душевні пісні, і запальні танцювальні номери.


З кожним роком зацікавленість конкурсом росте, і все більше людей беруть участь у опитуваннях та віддають свої голоси за найкращі торгові марки товарів та послуг України, а також улюблених виконавців української сцени. Саме завдяки підримці аудиторії інтернет-порталу FAVOR.com.ua ми змогли привітати переможців конкурсу «Фаворитів Успіху».


Серед переможців були не лише «ветерани» конкурсу, що не перший рік поспіль підтверджують високий рівень, але й компанії, які отримали почесну нагороду вперше. І всі вони заслуговують на звання «Фаворит Успіху»!


Шоу-програма церемонії нагородження була, як завжди, насичена та різноманітна: прониклива пісня від Олексія Матіаса, переможця шоу «Фабрики зірок» та «Фаворита Успіху – 2010» в номінації «Співак», джазова версія пісні «Ты уйдёшь» у виконанні чарівної співачки Альоши, учасниці минулорічного Євробачення та переможниці конкурсу в номінації «Співачка», запальний виступ балету Foresight, який заслужив визнання експертів та нагороду в номінації «Шоу-балет». Також гостей заходу розважали і інші блискучі виконавці: співак Петро Дмитриченко («Фаворит Успіху — 2008») виконав динамічний ремікс пісні «Боже, волію», Наталія Морозова виступила з піснею «Не было меня», а Заслужена артистка України Наталія Шелепницька просто приголомшила гостей своїм дивовижним вокалом, викнуючи пісню Luna.


Як зауважив голова конкурсу «Фаворити Успіху» Алексій Кузнєцов в своій промові, конкурс стрімко розвивається і це помітно неозброєним оком. Конкурс прагне цілком відповідати покладеній на нього місії та активно удосконалюватись, вводити нові цікаві номінації та робити приємні сюрпризи для активних учасників онлайн-опитувань на порталі FAVOR.com.ua.


Відчуття свята посилювали подарунки і сюрпризи від компаній «Бар Імпорт», «Ємвей Україна», Arber Group, Легко Travel&Event і «Флорида Косметікс», а також святковий феєрверк від компанії «Танец огня».

Серед переможців конкурсу були лише найдостойніші, тому і свої нагороди вони отримували з рук найуспішніших людей України – зірок шоу-бізнесу, представників провідних ЗМІ і авторитетних Експертів.


Почесними гостями церемонії були оперна діва Олена Гребенюк, дует Володимир Моісеєнко і Володимир Данилець, співачка Lilu, ведучі Анжеліка Рудницька, Тетяна Шальман і Габрієлла Массанга, гімнастка Надія Васіна і співак Слава Колодяжний. Ну і звісно ж, зіркові переможці конкурсу – співачка Alyosha, балет Foresight і молодой виконавець Олексій Матіас.


Найкращі торгові марки України минулого року були оголошені!

Нагороджувались торгові марки в наступних номінаціях:

Автомобілі
Безрецептурні фармпрепарати
Будівельні матеріали
Вироби медичного призначення
Косметика
Напої
Продукти харчування
Кухонна техніка та посуд
Послуги
Життя міста
Шоу-бізнес
  • Олексій Матіас — Фаворит Успіху у номінації «Співак»
  • Alyosha — Фаворит Експертів у номінації «Співачка»
  • Foresight — Фаворит Експертів у номінації «Шоу-балет»
Засоби масової інформації


Дивіться фоторепортаж з церемонії нагородження, а також ласкаво просимо всіх гостей заходу «відмічатися» на фотографіях в соціальних мережах, на Фейсбуці та ВКонтакті!

Помилковий заголовок — 27 nhfdyz dsl,ekfcz ghtcnb;yf wthtvjysz yfujhjl;tyyz rjyrehce «Afdjhbnb Ecgs[e – 2010»!

7 Червня, 15:03

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День воздвиження Хреста Господнього

Міжнародний день туризму

Міжнародний день бібліотек