Настільна версія
мова | язык

У Львові стартує перша в Україні «Літня Джазова Школа»

8 Червня, 20:53

Поділитися:

Вперше в Україні відбудеться Літня Джазова Школа, де молоді музиканти зможуть навчатися у майстрів джазу з Польщі та США.

Із 15 по 18 липня у Львові викладатимуть учасник колективів Michel Pettruciani та Michel Camilo контрабасист Michael Bowie (США), чиказький барабанщик Frank Parker (США), джазовий вокаліст 2010 р. у Польщі Janusz Szrom, видатний польський піаніст та композитор Bogdan Holownia (Польща).

Окрім лекцій та майстер-класів, українські музиканти вперше матимуть змогу вільно поспілкуватись та пограти на сейшенах із музикантами світового рівня. Досі навчання у форматі workshops для українських музикантів було доступним лише закордоном. Тепер «живе навчання» у майстрів стало можливим у найбільш джазовому місті країни - Львові.

Школу організовують «JazzClub.Lviv», мистецьке об'єднання «Дзиґа», Ходжежська джазова школа «Cho-Jazz» (Польща), факультет культури та мистецтв ЛНУ ім. І.Франка за підтримки Посольства США в Україні.

Літня Джазова Школа стане початком майбутньої щорічної Школи Джазу у Львові. Під час навчання проводитимуться лекції з історії та теорії джазу, індивідуальні заняття з викладачами, а також будуть сформовані колективи із студентів-учасників. Діяльність Школи включатиме концерти та джем-сейшени за участю викладачів та учасників у «JazzClub.Lviv». Заключний концерт викладачів відбудеться 17 липня у львівському клубі «Picasso».

Окрім навчання, проект допоможе познайомити джазових музикантів між собою, збільшити аудиторію поціновувачів джазової культури та стане базою для майбутньої співпраці між музикантами різних країн.

Участь:
Участь у школі є відкритою для молодих джазових виконавців з усієї України. Вартість навчання - 250 грн. Реєстрація проводитиметься до 5 липня за ел. поштою dzygajazz@gmail.com. З огляду на обмежену кількість учасників, перевага надаватиметься музикантам із досвідом гри
.

Місце:
Факультет культури та мистецтв ЛНУ ім. І.Франка (вул. Валова, 20)
Джем-сейшени: клуб "Квартира 35"( II поверх "Дзиґи", вул. Вірменська 35)


Датальніше на сайті "Дзиґи".
Помилковий заголовок — E Kmdjds cnfhne' gthif d Erhfїys «Ksnyz L;fpjdf Irjkf»

8 Червня, 20:53

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День ООН

Сьогодні іменини святкують:

Максим, Петро, Яків