Настільна версія
мова | язык

У Єрусалимі пройде фестиваль світла. Місто переходить на нічний спосіб життя

15 Червня, 19:12

Поділитися:

Другий фестиваль світла пройде з 15 по 22 червня 2011 року в Старому місті Єрусалиму.

Захід організований за ініціативою управління розвитку Єрусалиму спільно з канцелярією прем'єр-міністра Ізраїлю, Міністерством туризму Ізраїлю і муніципалітетом Єрусалиму. За прогнозами, захід приверне понад 250 тисяч глядачів, повідомляє Newsru.com.

Цього року на фестивалі досліджується зв'язок між світлом і звуком, відчуттями зору і слуху. Щодня впродовж всього заходу з 20:00 до 24:00 години гості свята зможуть відвідати спеціальні атракціони, подивитися вуличні номери; світлову виставку в археологічному парку «Центр Девідсон» і чотири дороги навколо Старого міста, оточені освітленими об'єктами і інсталяціями.

На виставку запрошені художники з Франції, Португалії, США, Данії, Бельгії, Італії і інших країн. Біля Яффських воріт французька група TILT, що бере участь у фестивалі удруге, створить футуристичний сад світла.

Біля печери Седекії виставка «Світлові маски Бвінді» італійського художника Річі Фереро представить африканські маски, що ніби оживають за допомогою світла і звуку, що поєднує горлову монгольську музику із співом болгарських селян.
 
Святкове освітлення, встановлене на колишній будівлі муніципалітету на честь коронації короля Георга VI, буде змінено. Відеозображення на будинку Ротшильда понесе відвідувачів в подорож на поїзді з міста на природу і в небо. Вулиця Ель-вад перетвориться на святково освітлений, жвавий ринок від Шхемських воріт до Стіни плачу.
Помилковий заголовок — E "hecfkbvs ghjqlt atcnbdfkm cdsnkf/ Vscnj gtht[jlbnm yf ysxybq cgjcs, ;bnnz

15 Червня, 19:12

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Іван