Настільна версія
мова | язык

В Японії збудували найкрутіші американські гірки

22 Червня, 15:27

Поділитися:

З 16 липня відвідувачі парку розваг, що розташувався неподалік від Фудзіями, зможуть покататися на американських гірках, на одній з ділянок яких кут вільного падіння складе рекордні 121°.

Кілометровий трек буде лоскотати нерви сімома крутими поворотами і падінням з висоти 43 метрів, швидкістю вагонеток, яка доходить до 100 км/год, повідомляє Daily Mail. 112 секунд гострих відчуттів на атракціоні під назвою Takabisha в парку Fuji-Q High Land обійдуться відвідувачам в 1000 єн (приблизно $12).

Атракціон, який невдовзі мають офіційно визнати представники Книги рекордів Гіннесса, обійшовся творцям в 3 мільярди єн (37 мільйонів американських доларів).

Нові американські гірки відберуть титул рекордсмена у атракціону Mumbo Jumbo парку розваг Flamingoland в Північному Йоркширі у Великобританії. Його відкрили в липні 2009 року, і він коштував творцям 8 мільйонів доларів. Кут нахилу на одній з ділянок цих гірок доходив до 112°.

До речі, найшвидші американські гірки розташувалися в Абу-Дабі: вагонетки атракціону Formula Rossa в парку Ferrari World розганяються до 240 км/ч. А найвищим спуском (139 метрів) на даний момент можуть похвалитися гірки Kingda Ka в парку Six Flags Great Adventure в американському штаті Нью-Джерсі.
Помилковий заголовок — D Zgjysї p,eledfkb yfqrhensis fvthbrfycmrs ushrb
22 Червня, 15:27

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День працівників статистики

Міжнародний день волонтерів

Сьогодні іменини святкують:

Архип, Валеріан, Максим, Михайло, Прокоп, Филимон