Настільна версія
мова | язык

Мадонну знову підловили без макіяжу

22 Червня, 21:46

Поділитися:

Папарацці зловили Мадонну з «голим обличчям» в аеропорту, де вона йде за руку зі своїм прийомним сином Девідом. Співачка широко посміхається в об'єктиви фотокамер і виглядає дуже щасливою і задоволеною життям.

Ми звикли бачити поп-королеву в яскравих нарядах і з ретельно нанесеним на макіяжем, і при цьому виглядає вона значно молодше за свої роки. На цій світлині можна побачити, що співачці насправді далеко за 30 і їй наразі недоступний секрет вічної молодості. Але при цьому не можна не відзначити, що виглядає вона чудово.

Не варто забувати, що Мадонна - мати чотирьох дітей, і її тіло до цього часу залишається напрочуд гнучким і струнким. І, незважаючи на те, що в той день співачка виглядала трохи втомленою, не можна не зауважити, що її шкіра у відмінному стані. Єдине, що видає її вік - зморшки довкола очей, які особливо помітні, коли зірка усміхається.

Секрет її прекрасного зовнішнього вигляду - дві години занять йогою щодня і сувора вегетаріанська дієта. Так само, як стверджує співачка, залишатися молодою і красивою їй допомагає оточення її дітей - двох рідних і двох прийомних.
Помилковий заголовок — Vfljyye pyjde gslkjdbkb ,tp vfrsz;e

22 Червня, 21:46

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День місцевого самоврядування

Міжнародний день цивільної авіації

Сьогодні іменини святкують:

Августа, Катерина, Порфирій, Симон