Настільна версія
мова | язык

Цілуйтеся на здоров'я!

11 Лютого, 10:30

Поділитися:

Поцілунки розвивають легені: якщо ми зазвичай робимо близько 20-25 вдихів в хвилину, то під час поцілунку це число може збільшитися втричі.

Пристрасні поцілунки посилюють серцебиття, що спричиняє поліпшення кровообігу та обмін речовин. Ці приємні дії також тренують серцевий м'яз. 

Люди, котрі часто цілуються, рідше страждають від карієсу. Поцілунки стимулюють утворення слини, яка очищає зуби не гірше, ніж жувальна гумка без цукру. 

Під час поцілунку працює велика кількість м'язів обличчя, що є чудовою гімнастикою проти зморшок. За один поцілунок у хвилину можна витратити 14 ккал. 

Вчені вирахували, що якщо кожен день цілуватися по 2-3 хвилини, то за рік можна скинути десь два-три кілограми без дієти і виснажливого тренування. 

Так само під час поцілунку кровообіг і обмін речовин поліпшуються, мозок насичується киснем, відбувається зростання розумових здібностей та здатність до концентрації уваги. 

Адреналін при поцілунку викидається в кров, так організм отримує приплив енергії і тонус. Ферменти, які виділяються при поцілунку, перешкоджають вироблятися гормону стресу. Цей фермент називається - глюкокортикоїд. Тому, поцілунок - найкращі ліки від депресій і стресу. 

Також, під час поцілунку, в кров викидається гормон щастя - ендорфін. Поцілувався - і яскравими фарбами забарвилася життя!
Помилковий заголовок — Wskeqntcz yf pljhjdэz!

11 Лютого, 10:30

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день підтримки жертв злочинів

Сьогодні іменини святкують:

Генадій, Інокентій, Никифор, Панкрат