Настільна версія
мова | язык

Джанет Джексон заспіває дуетом з Майклом Джексоном

30 Червня, 00:37

Поділитися:

Джанет Джексон виконає пісню "Scream" дуетом зі своїм покійним братом, Майклом Джексоном, на концерті в Лондоні, повідомляє NME з посиланням на інтерв'ю співачки радіо HeartFM. За словами Джанет, вона збирається співати свою частину пісні, а голос Майкла звучатиме у записі.

Концерт, на якому виступить цей незвичайний дует, пройде 30 червня в лондонському Альберт-Холі. Він стане частиною світових гастролей співачки "Number Ones: Up Close and Personal". Турне відбувається на підтримку альбому кращих пісень виконавиці.

Європейська частина гастролей Джанет Джексон проходить зі скандалом: у Норвегії, де співачка виступала 17 червня, статті про її гастролях вийшли без фотографій. Через занадто жорсткі умови концертної зйомки місцеві фотокореспонденти бойкотували концерт - пише lenta.ru.

Майкл і Джанет Джексон записали дует "Scream" для платівки Майкла "HIStory: Past, Present and Future, Book I". Альбом, виданий лейблом Epic Records, поступив в продаж 16 червня 1995 року. Кліп на цю пісню, знятий Марком Романек, вийшов в ефір влітку того ж року.

Кар'єра Джанет Джексон, наймолодшої з зоряного сімейства Джексонів, почалася в 1976 році, коли вона вперше з'явилася в музичному телешоу The Jacksons. Її перший альбом вийшов в 1982 році, коли співачці було 16 років. Успіх прийшов до співачки після третього альбому, Control, а найуспішнішою її платівкою став Rhythm Nation 1814. За майже тридцять років своєї музичної кар'єри Джанет Джексон продала більше 100 мільйонів платівок.
Помилковий заголовок — L;fytn L;trcjy pfcgsdf' letnjv p Vfqrkjv L;trcjyjv

30 Червня, 00:37

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Степан (Стефан)