Настільна версія
мова | язык

Мати Ірини Білик не чула про весілля дочки з "регіоналом"

4 Липня, 23:59

Поділитися:

Співачка Ірина Білик не зустрічається із "регіоналом" Владиславом Лук'яновим. Про це в коментарі Gazeta.ua розповіла мама співачки Анна Яковлівна.

"Я його й не знаю. Ніколи не бачила, бо вони не зустрічались і не зустрічаються. Те, що пишуть, що вони вже одружуються, то хай пишуть. Ірина ж зірка і про неї мають таке писати. Інакше якою ж тоді вона зіркою буде. Але тільки хай хороше пишуть. Бо не доведи Боже, щось погане читати. Як от недавно написали, що Ірина загинула в автокатастрофі. Ладно, якщо десь там в Інтернеті. А це ще й по телевізору сказали. А Ірина поїхала за кордон тоді. Я дзвоню і не можу додзвонитися. Дві чи три години слухавку ні вона, ні друзі не беруть. Син мало через це в лікарню не потрапив. Дуже переживав і плакав: "Де Іра? Дзвони". А куди дзвонити, коли ніхто не відповідає. Тому хай краще пишуть за Звєрєвих і за депутатів. Хоч приємно читати", - зауважила мама Білик.

Між тим за такі публічні романи мама зірку не сварить.

"Я не маю права їй щось казати. Може, в душі то я не хотіла б цього, але вона доросла людина і вирішує сама за себе. Їй вже не 15 років. Як жінка вона вже відбулася. Я можу тільки порадити: "Тобі подобається? Спробуй, узнай, але я б так не зробила". Бо для мене може бути непотребом, а для неї золото", - підкреслила Анна Яковлівна.
Помилковий заголовок — Vfnb Shbyb <skbr yt xekf ghj dtcskkz ljxrb p @htusjyfkjv@

4 Липня, 23:59

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День боротьби з деградацією екосистеми

Сьогодні іменини святкують:

Микола, Христофор