Настільна версія
мова | язык

Кіркоров в Судаку співав під «фанеру»

20 Липня, 23:24

Поділитися:

Концерт Філіпа Кіркорова в Судаку закінчився скандалом - глядачі залишилися незадоволені його виступом, зажадали повернути гроші, а коли отримали відмову, накинулися з кулаками на охорону артиста.

«Виступ Кіркорова замість запланованих 2 годин тривав годину, та й цю годину він явно халтурив - співав під фонограму. Глядачам пояснили, що у нього нібито щось сталося з апаратурою. Концерт закінчився, Кіркоров поїхав. Ніхто нікому гроші не повернув, перед людьми навіть не вибачилися, зрозуміло, що глядачі були вкрай обурені», - розповіла дівчина Олена.

Незадоволені глядачі вирішили розібратися з охороною Кіркорова, зав'язалася бійка.

Інформацію про бійку на концерті Кіркорова підтвердила помічник начальника Судакського міськуправління міліції зі зв'язків з громадськістю Наталя Нечаєва. За офіційною інформацією правоохоронців, в лікарні після бійки звернулися двоє учасників бійки - один відпочиваючий і один представник служби охорони - пише stars.glavred.info.

Після сольного концерту в Судаку Філіп засвітився на грандіозної весіллі сина узбецького нафтового магната і мільйонера Азама Асланова - 33-річного Амона в Партеніті.
Помилковий заголовок — Rshrjhjd d Celfre cgsdfd gsl «afythe»

20 Липня, 23:24

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Іван