Настільна версія
мова | язык

Сцена U2 буде продана на сувеніри

20 Липня, 23:39

Поділитися:

Футуристична сцена, зроблена у вигляді гігантського павука, і використана групою U2 в ході гастролей U2 360 Tour, після завершення туру буде демонтована і розпродана невеликими частинами на аукціоні.

Зазначимо, що ця масивна конструкція, здатна нести 185 тонн обладнання, займає близько 3-х тисяч квадратних метрів. Її проектуванням займалися дизайнери Віллі Вільямс і Марк Фішер при особистій участі Боно. Сцену могли спостерігати 7000000 фанатів на 110 концертах, що пройшли в 30 країнах світу, а також більше 10 мільйонів глядачів онлайн трансляції шоу U2, що відбулася в жовтні 2009-го року на стадіоні Rose Bowl в Пасадені.

На сьогоднішній день існує варіант, що нерозбірні частини споруди будуть використовуватися в інших сценічних конструкціях, а дрібні вирішено реалізувати як сувеніри. Першочергове право на їх придбання дістанеться учасникам фан-клубу рокерів.

Нагадаємо, що U2 360 Tour стартував в Барселоні 30-го червня 2009-го року, а останній концерт в рамках турне, вже побив рекорди успішності всіх часів, пройде 30-го липня в канадському Монктоні.
Помилковий заголовок — Cwtyf Г2 ,elt ghjlfyf yf cedtyshb

20 Липня, 23:39

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День машинобудівника

Міжнародний день перекладача

Сьогодні іменини святкують:

Віра, Зинон (Зенон), Ілля, Любов, Надія, Софія