Настільна версія
мова | язык

Ані Лорак «Софія - таткова донечка!»

25 Липня, 20:44

Поділитися:

Співачка Ані Лорак няньчиться з маленькою Софією. Дівчинка народилася в червні і тепер молода мама на сьомому небі від щастя.

«У перший тиждень після пологів я не спала. Просто не могла заснути — не від втоми, а від надлишку емоцій. Мені здавалося, що у мене очі, як в мультику, на лоб вискакують від щастя. Посмішка до вух була. Тому що це дійсно непередаване відчуття. Уявіть, тобі на груди кладуть малюка, крихітного-крихітного, який залежить від тебе. Мені не вірилося, що це сталося зі мною. До цих пір інколи думаю, що це казка. Життя стало абсолютно іншим: воно немов розділилося на дві частини — до і після, - розповідає Кароліна журналу «ОК».

За словами Кароліни, дівчинка більше схожа на батька. «Це таткова донечка! Поглянемо, що буде далі. Носик, правда, мій. А фігурка, личко — все таткове. Говорять, що з часом схожість змінюється. Зараз ми дивимося на неї і вже помічаємо, як вона підростає. Лікарі сказали, вага у неї хороша, всі останні показники — теж. Вона вже стала посміхатися. Я наробила купу фотографій телефоном. Милуватимуся, коли доведеться гастролювати», - пише www.stars.glavred.info
Помилковий заголовок — Fys Kjhfr «Cjasz - nfnrjdf ljytxrf!»

25 Липня, 20:44

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Різдво Пресвятої Богородиці

Міжнародний День Миру

Сьогодні іменини святкують:

Марія