Настільна версія
мова | язык

Справа про плагіат за участю Ріанни надіслано до суду

26 Липня, 23:31

Поділитися:

Позов фотографа Девіда Лашапеля до Ріанни з приводу плагіату буде розглядатися в серпні, пише Digital Spy 25 липня. Суддя Шира Шейдлін (Shira Scheindlin) схвалила передачу справи в суд. Вона прийшла до висновку, що деякі елементи спірного кліпу "S & M" дуже схожі з роботами фотографа. Попереднє слухання справи призначене на 10 серпня.

Сам Девід Лашапель заявив, що цей судовий позов ніяк не змінює його відношення до співачки. За його словами, він "дуже любить РіРі", і в цій справі немає нічого особистого. Фотограф просто намагається захистити свої ділові інтереси - пише lenta.ru.

Девід Лашапель подав позов про плагіат на початку лютого 2011 року. Він заявив, що багато моментів кліпу "S & M" містять прямі запозичення з його робіт, в першу чергу із серії Striped Face. На думку фотографа, при створенні кліпу були запозичені "композиція, загальна ідея, відчуття і настрій, кольору, декорації, костюми і освітлення" його робіт.

"S & M" - композиція з п'ятого альбому Ріанни, що вийшов восени минулого року. Прем'єра кліпу на цю пісню відбулася 1 лютого 2011 року. Його зняла режисер Меліна Мацукас (Melina Matsoukas).
Помилковий заголовок — Cghfdf ghj gkfusfn pf exfcn. Hsfyyb yflsckfyj lj cele

26 Липня, 23:31

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Матвій