Настільна версія
мова | язык

Кароль прокоментувала розлучення з чоловіком і нову пристрасть

9 Серпня, 23:01

Поділитися:

Співачка Тіна Кароль припустила, що може чогось не знати про ситуацію у своїй сім‘ї, і прокоментувала чутки про своє розлучення із продюсером Євгеном Огіром.

На деякі питання ТаблоID артистка відповіла після свого сольного концерту в одному з нічних клубів столиці.

Так, на запитання, чи правда, що Кароль розлучається зі своїм чоловіком, білявка відбулася жартом і піснею про зраду:

"Вам, напевно, просто подобаються мої нові пісні, наприклад "Зачем я знаю?"

На уточнююче запитання, чи все у Тіни гаразд у сім'ї, вона відповіла:

"Може, я чогось не знаю, але сподіваюся, що все гаразд!"

Зокрема, на свій свій сольник 6-го серпня Кароль приїхала у супроводі свого чоловіка і продюсера Євгенія Огіра. Причому пара майже одразу зачинилася у гримерці.

До речі, за словами Тіни, незважаючи на те, що її весілля було 3 роки тому, вона досі почувається нареченою.

"Кожен концерт одягаю фату, як на весілля! Мені здається, цей стан закоханості властивий кожній молодій дівчині", - прокоментувала вона цей факт.

До слова, як відомо, Кароль з Огіром вже давненько чаклують над зведенням власного заміського маєтку. Як підтвердила співачка, її сім‘я досі у нову будівлю не заїхала.

"Будинок зданий, зараз у нас рівень "сантехніка-плитка-двері!" (Сміється) У нас все, як у приказці: хорошого три роки чекають! Поки що ми мешкаємо у київській квартирі, і вдруге плануємо новосілля на Новий рік", - розсміялася Тіна.

"Але зараз впевненості вже більше, все йде до фіналу, найскладніші роботи позаду - зараз лише приємні моменти облаштування та дизайну", - запевнила вона.

Між іншим, цього літа Кароль у відпустці так і не була.

"Не була я ані в Італії, ані у Франції цього літа! Вигадали ж! Я була лише у Лондоні, їздила працювати на студії, брати уроки вокалу і підтягувати мову. Це була звичайна робоча поїздка", - зазначила вона.

Серед незвичайного у Кароль - нове хобі. Виявляється, останнім часом зірка аж надто захопилася своїми нігтями.

"Я постійно змінюю колір нігтів і їхню форму, а зараз і зовсім перейшла на ломінацію. Це щось на кшталт міцних наклейок. Я їх привезла з Лондона, а у Штатах це взагалі зараз писк! Клеїш сама собі, який хочеш малюнок, хоч по три рази на день!" - захоплено поділилася представниця України на "Євробаченні-2006".

Також Кароль прокоментувала історію, коли на річницю її весілля до ресторану, де вона святкувала, увірвався наряд міліції.

"Приїхавши і побачивши мене серед "бунтівників", один з міліціонерів відразу делікатно сказав: "А! Псевдовиклик". Але він дійсно виявився хибним, його колега нам повідав, що тут поруч живе якась бабця, яка завжди викликає міліцію, за традицією, так би мовити", - весело зізналася Тіна.

Наостанок співачка обмовилася, що початок вересня проведе у Ялті. На тиждень Кароль планує поїхати до Пальміри, щоб взяти участь у фестивалі Алли Пугачової.

"Я візьму участь у відкритті, закритті та гала-концерті фестивалю. Підготую щось цікавеньке, все ж таки здорово, що у перлину Криму знову вдихнуть нове життя Алла Пугачова і Софія Ротару, і, сподіваюся, Ялта засяє ще більшою зіркою", - висловила Кароль сподівання.

Між іншим, на концерті Кароль минулої суботи була присутня її мама Світлана Андріївна. А от тато традиційно не прийшов. Як відомо, батько Кароль не ходить на концерти дочки через забобон - щоб нічого не зламалося з апаратури.

Перша частина програми була ліричною. Тіна вийшла на сцену в образі лебедя, як на "Золотому грамофоні", але виглядала вже не такою підгулялою. Фату в зал співачка не кидала - мабуть, дорого коштує.

А вже друга частина концерту Кароль була побудована виключно на нових піснях. З‘являлася Тіна на сцені й у короткому чорному корсеті під танці балету "Фрідом".
Помилковий заголовок — Rfhjkm ghjrjvtynedfkf hjpkextyyz p xjkjdsrjv s yjde ghbcnhfcnm

9 Серпня, 23:01

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день боротьби з посухою

Сьогодні іменини святкують:

Мефодій, Митрофан, Северин