Настільна версія
мова | язык

Розпочався суд над Lady GaGa. Співачку звинувачують у плагіаті

9 Серпня, 23:40

Поділитися:

Проти знаменитої американської співачки Lady GaGa розпочато судовий розгляд у зв'язку з обвинуваченням у плагіаті.

Співачка і композитор Ребекка Франческатті, яка проживає в Чикаго, заявила, що при записі композиції Judas з альбому Born This Way, що вийшов цього року, році Lady GaGa "використовувала значні оригінальні частини" з пісні з такою ж назвою, написаною самою Франческатті в 1999 році, повідомляє телеканал Sky News .

Сума позову поки не відома. Ребекка Франческатті впевнена, що схожість двох композицій - не просто збіг. У звукозаписній компанії, яка займалася випуском альбому епатажної зірки, працює колишній басист Ребекки Браян Джозеф Гейноp. Браян - помічник автора пісень Lady GaGa Пола Блера, відомого під сценічним ім'ям DJ White Shadow.

Представники Lady GaGa ситуацію поки не коментують. Відповідачами у справі також виступлять Ді-Джей Уайт, компанія Інтерскоуп рекордз і її засновник Юніверсал мьюзік груп.

Поки в Чикаго судять Lady GaGa, на іншому кінці світу, її колезі, ліванському співакові Зеіду Хамдану загрожують два роки тюремного ув'язнення за останній рядок у пісні. Ліванська влада звинуватила Хамдана в тому, що він образив і обмовив президента країни. Тим часом, пісня - всього лише миролюбна посвята президенту.
Помилковий заголовок — Hjpgjxfdcz cel yfl Дфвн ПфПф/ Cgsdfxre pdbyedfxe.nm e gkfusfns

9 Серпня, 23:40

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Матвій