Настільна версія
мова | язык

Українські артисти готові скасувати Верховну Раду

19 Лютого, 00:28

Поділитися:

Портал Navsi100.com висловлює щиру подяку Олександру Пономарьову, Олегу Мєдвєдєву, Руслані, Ірині Білик, Едуарду Кліму, Крихітці, Юрі Нікітіну, Петру Мазі за патріотичне відстоювання інтересів України, зокрема наших авторів та артистів у програмі Савіка Шустера на Першому Національному.

Навіть якщо Вас, шановні артисти, захочуть переслідувати чи катувати за те, що Ви творите рідною мовою, ми підтримаємо Ваші проекти на сторінках нашого порталу!


Пані Олено Бондаренко!
Якщо Ви почнете співати, ми Вас не слухатимемо, якою б мовою ви не співали!

Нагадаємо, що Верховна Рада готова скасувати квоти на поширення музичних творів українських авторів чи виконавців. За законопроект про внесення змін до закону України про телебачення і радіомовлення проголосувало 240 народних депутатів. Із закону хочуть прибрати норму, яка передбачає, що у радіопрограмах музичні твори українських авторів і виконавців повинні становити не менше 50% загального щотижневого обсягу мовлення. Відмінити обов'язкову 50-відсоткову квоту на українську музику в ефірах - це  ініціатива депутата Партії регіонів Олени Бондаренко, яку радіостанції повністю підтримують. І навіть незважаючи на те, що цієї квоти вони, м'яко кажучи, намагалися не дотримуватися.
Помилковий заголовок — Erhfїycmrs fhnbcnb ujnjds crfcedfnb Dth[jdye Hfle

19 Лютого, 00:28

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Авдей, Авенір, Варлам, Іларіон