Настільна версія
мова | язык

Пономарьов влаштував мілітарі-вечірку, приїхавши в ресторан на БРДМі

15 Серпня, 20:54

Поділитися:

Олександр Пономарьов відсвяткував свій 38-й день народження. Вечірка у стилі мілітарі, на якій було 150 осіб, пройшла у заміському ресторані.

Український співак Олександр Пономарьов відсвяткував своє 38-річчя у заміському ресторані, влаштувавши для друзів мілітарі-вечірку. Сам же іменник приїхав на вечірку на БРДМі.

Друзів Олександр покликав ні багато, ні мало - 150 осіб. Оскільки вечірка була у військовому стилі, він попросив усіх дотримуватися дрес-коду.

Друзі не розчарували. Хтось прийшов у камуфляжних штанях і куртках, хтось - у військових головних уборах, цілий загін друзів з'явився в тільниках, а дівчата - в стильному одязі камуфляжного кольору: шовковому комбінезоні, спідницях та шортах.

Найекстравагантнішою парою виявилися друзі Пономарьова в образі ув'язненого і медсестри, чим викликали бурхливу радість і сміх у іменинника.

"Хороші у мене друзі - все підготували до свята", - радів Пономарьов. Сам винуватець свята був одягнений у звичайний повсякденний одяг, який, хіба що, своїм кольором нагадував стиль мілітарі.

Але варте уваги те, як ефектно Олександр з'явився на вечірці. Співак приїхав до ресторану на броньованій розвідувально-дозорній машині.

Він розповів, що отримав масу задоволення від поїздки на військовій техніці. Каже, навіть у пробці з усіма постояв на виїзді з Києва.

Олександр Пономарьов - любитель тематичних вечірок. Починаючи зі свого 30-річчя, він майже щороку на день народження вигадує щось цікаве. Вже були вечірки в піратському, індійському, гангстерському і навіть академічному стилях.

Цього разу було обрано стиль мілітарі. Гостей розважали військовими піснями, пригощали польовою кухнею, подавали різні цікаві напої.

На запитання щодо найцікавішого подарунку, Пономарьов на хвилинку замислився, а після щиро зізнався, що не дуже запам'ятовує хто, що йому дарував. Адже головний подарунок для нього - це те, що прийшли друзі, і що всі вони чудово проведуть вечір.

Іменинник отримав чимало подарунків, але роздивлятися планує їх вже після закінчення свята. Цього року окрім безлічі великих і маленьких пакетів з подарунками, Олександру вручили пакет з логотипом міланської марки одягу Etro, величезну картину з маками і картину поменше ... теж з маками, рослину в горщику, безліч квітів і навіть повітряну кульку у вигляді танку - в рамках тематики вечірки.

Ірина Ступка вручила подарунок, куплений в магазині різних дрібничок для дому Buttlers, а хтось із гостей підніс імениннику пакет з логотипом "Harley-Davidson" - напевно щось приємне і корисне для Олександра, який з недавнього часу є щасливим володарем шикарного мотоцикла.

Незвичайним подарунком можна вважати і картину від жіночого руху Femen, яку Олександру передала одна з журналісток.

На вечірку прийшла мало не вся команда проекту "Голос країни". Серед гостей вечора була й учасниця шоу Катя Грачова та Даша Мінєєва, які приготували сюрприз для Пономарьова. Також свято відвідала українська дизайнерка Оксана Караванська, дружина артиста Остапа Ступки Ірина та інші.
Помилковий заголовок — Gjyjvfhmjd dkfinedfd vsksnfhs-dtxshre? ghbї[fdib d htcnjhfy yf <HLVs

15 Серпня, 20:54

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день рідної мови

Сьогодні іменини святкують:

Захар, Сава, Федір