Настільна версія
мова | язык

Мемуари гітариста The Rolling Stones Кіта Річардса розійшлися мільйонним тиражем

29 Серпня, 23:32

Поділитися:

Мемуари гітариста групи The Rolling Stones Кіта Річардса розійшлися тиражем у більш ніж мільйон примірників і стали однією з найбільш популярних книг рок-мемуарів в історії.

Книга під назвою Life (Життя) вийшло 16 жовтня 2010 року. Кіт Річардс працював над нею кілька років. У ній він розповів про своє життя, творчий шлях роллінгів і взаємини між учасниками культового гурту.

Також музикант розповів про своє захоплення алкоголем і наркотиками й розкрив справжню суть кількох найбільш скандальних епізодів своєї біографії - наприклад, історії про те, що він нюхав прах свого батька, змішаний з кокаїном, повідомляє Associated Press.

Незважаючи на популярність книги, її критикували за недостовірність. Так, у липні 2011 року співачка Маріанна Фейтфул сказала, що вона вважає це видання "не цілком точним" і додала, що Річардсу не варто було "писати всі ці жахливі речі про Міка [Джаггера]". Тим не менш, Фейтфул зазначила, що, незважаючи на всі неточності, вона отримала від читання мемуарів Річардса велике задоволення.

За Life Кіт Річардс отримав рекордний гонорар, що перевищив $ 7 млн. Книгу опублікувало видавництво Little Brown and Co. На російську чи українську мову мемуари Кіта Річардса поки не переведені.

Нагадаємо, раніше у пресі наводилися деякі уривки з книги Life, наприклад, розповідь про скандальну історію з прахом батька. У мемуарах Річардс розповідає, що діяв під впливом миттєвого імпульсу, коли прах батька, який він планував розкидати навколо англійського дуба, опинився на його столі.

"Правда полягає в тому, що після того, як прах батька пролежав у чорній коробці шість років, я не міг розвіяти його за вітром і посадив великий англійський дуб, щоб розкидати прах навколо нього. І коли я відкрив коробку, частина праху опинилася на столі . Я не міг просто змахнути його, тому опустив палець у нього і вдихнув - попіл до попелу, батько до сина", - розповідає Річардс.
Помилковий заголовок — Vtvefhb usnfhbcnf Еру Кщддштп Ыещтуы Rsnf Hsxfhlcf hjpsqikbcz vskmqjyybv nbhf;tv

29 Серпня, 23:32

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Аксен, Аврамій, Кирило, Мефодій, Михайло, Федір