Настільна версія
мова | язык

Руслана: «Я влаштую вам Шалала!»

29 Вересня, 18:37

Поділитися:

Авторами нової пісні співачки є сама Руслана, О. Ксенофонтов та В. Дебрянський. Трек був записаний у Сан-Франциско та Києві. У пісні використовується мотив популярної «Циганочка» - з її бунтівним духом і світовою славою. Крім запальних циганських гітар Руслана записала в студії танцюристів і степістів, які відтворили звуками танцю ритм пісні. Ця пісня – танець з простим мотивом «...Ша-ла –ла», який зможуть повторити всі. Прем’єра пісні відбудеться 3 жовтня на «Гала радіо».

Новий кліп «Шалала».
Руслана – сама собі режисер. Співачка вперше виступила у ролі режисера свого кліпу та, у співпраці з одним з найпопулярніших операторів і фотографів України - Дмитром Перетрутовим, створила
нове відео! Центральна площа Львова (старовинна площа Ринок), на один день перетворилася на справжній танцпол. 400 танцюристів, танці та трюки на машинах та у повітрі... Танцюючи, Руслана приводила в рух все довкола.

Новий образ – це яскрава дівчина, яскраві троянди-тату або боді-арт, як головна прикраса, це яскраві спідниці та сорочки.

«Вона– дівчина - мандрівниця, дівчина-свято. Ще вчора ввечері вона виблискувала на сцені одного з мюзиклів, а вже сьогодні вранці, після довгої дороги, звуки нової музики надихають її на особливий танець і вона вчить йому оточуючих. Передаючи магію танцю через дотик долоні» - розкриває секрети нової роботи Руслана.

Головні Події кліпу розгортаються на площі Ринок та стильному ресторані-пабі «Mons Pius», що у перекладі означає «Гора Благодаті». «Mons Pius» - це місце з історією, старовинні меблі, посуд, відреставровані дерев'яні балки, яким більше 300 РОКІВ, унікальна атмосфера... Руслана із компанією після танцювальної суперечки в барі, продовжують дискутувати мовою танцю на вулицях старовинного міста. В якийсь момент здається, що місто танцює разом з ними.

Новий танець-гра «Шалала»

Це відома циганська "хлопушка" у сучасній інтерпретації, яку допоміг створити молодий популярний танцюрист та хореограф Юджин (відомий за проектами «Танцюють всі», «Майданс»)

«Я робитиму майстер-класи в ефірах радіо та телебачення і показуватиму рухи танцю «Шалала», щоб одного дня ми змогли станцювати РАЗОМ! Ви можете танцювати його самостійно, разом з партнером, друзями... Секрет цього танцю - у Вашій долоні! Містика цього танцю - там, де тисячі!Роблячи грув тілом, ти можеш розбудити в собі унікальну силу»! – говорить Руслана.
Помилковий заголовок — Heckfyf^ «Z dkfine. dfv Ifkfkf!»

29 Вересня, 18:37

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Зоя, Семен, Світлана, Мирослав, Фотинія