Настільна версія
мова | язык

Білка пісеньки співає, та горішки все гризе…

4 Жовтня, 23:16

Поділитися:

Усі сучасні дівчата, роздивляючись на глянцеві обкладинки журналів, постійно запитують, як можна зберегти фігуру в ідеальному стані. Ще гостріше проблема зберігання краси та молодості стоїть перед артистами – адже саме їх зовнішність часто стає орієнтиром для прихильників. Тому у кожної «нормальної зірки» є свої таємниці та дієтичні «фішки»
 
Солістка групи Dress Code Тетяна Самусьова обрала для себе доволі незвичайний путь - моносиродієту. Моносиродієта – це спосіб харчування, коли продукти не змішуються та споживаються тільки у сирому вигляді.

Чому ж така жорстка дієта?

«Життя у мегаполісі, особливо життя артистів, є настільки насиченим, що постійний брак часу приводить до регулярного відвідування фаст-фудів, а до чого доводить регулярне відвідування фаст-фудів не треба поясняти. Тому я почала шукати такий спосіб харчування, який не потребує багато часу на приготування їжі та допомагає зберегти фігуру та здоров’я. Моносиродієта настільки спрощує життя, що з’являється маса «зекономленого» часу, який можна присвятити собі та своєму здоров’ю . Моносиродієта робить імунітет міцним як скелі, а якщо її вдається поєднати з пілатесом або з йогою, то ефективність практик зростає в кілька разів.
Відкрою вам секрет мого сценічного псевдоніму. Згідно дієті треба повністю виключити споживання тваринних білків, які заміняються горіхами. Горіхи я дуже люблю, тому запас цих ласощів у мене завжди з собою. Друзі це скоро помітили, та прозвали мене Білкою».
Помилковий заголовок — <skrf gsctymrb cgsdf'? nf ujhsirb dct uhbpt…

4 Жовтня, 23:16

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день лівші

Сьогодні іменини святкують:

Веніамін, Іван, Сергій, Юрій