Настільна версія
мова | язык

Про сходження зірки Lady Gaga знімуть фільм "Монстр слави"

6 Жовтня, 21:35

Поділитися:

Біографічний фільм про Lady GaGa "Монстр слави: історія Леді Гаги" по книзі Морін Каллахер "Зліт і підйом Леді Гаги" зніме американський телеканал Lifetime.

Продюсери оголосили кастинг для бажаючих, у віці між 16 і 20-ма роками, спробувати себе в головній ролі, причому умова володіти вокальними даними не є обов'язковою.

Проект буде побудований хронологічно, від самого народження співачки, Стефані Джерманотті у 1985 році в Нью-Йорку і розповість про життя неслухняної учениці католицької школи, яка мріяла про славу.

Вона виросла в родині американців італійського походження, ніколи не відчувала себе в своїй тарілці серед студентів і була розчарована, коли університет не виправдав її сподівань, поки не зрозуміла, що повинна поїхати від своїх батьків жити в середовищі музикантів і художників, довівши тим самим, що вона може бути чимось більшим, ніж мила талановита дівчинка.

Сюжет охоплює біографію Гаги з 16 до 22 років і надає глядачам унікальну можливість побачити майбутню "королеву монстрів" амбітним чорноволосим підлітком - до того, як діва стала білявкою, здобула славу, отримала п'ять премій Греммі і масу інших нагород, завоювавши любов публіки.

Відеопроект з Lady GaGa користуються великою популярністю у глядачів: так, на останній церемонії нагородження премією MTV Video Music Awards зірка отримала "місячного чоловічка" за краще жіноче відео року зі своїм кліпом "Born this way", який став соціальним гімном сексуальних меншин, а трансляція її світового туру "The Monster Ball Tour" привернула до екранів 1,2 мільйона глядачів.

Сама Гага вже встигла випробувати себе у якості режисера, знявши короткометражку для Тижня моди в Парижі минулого місяця. Влітку цього року ряд ЗМІ повідомляв про бажання Lady GaGa, яка давно мріє про кінокар'єру, знятися в головній ролі байопіка, присвяченого загиблій Емі Вайнхаус.

Терміни виходу телефільму про Lady GaGa поки невідомі.
Помилковий заголовок — Ghj c[jl;tyyz pshrb Дфвн Пфпф pysvenm askmv @Vjycnh ckfdb@

6 Жовтня, 21:35

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Різдво Пресвятої Богородиці

Міжнародний День Миру

Сьогодні іменини святкують:

Марія