Настільна версія
мова | язык

Регулярний секс робить чоловіків довгожителями

10 Жовтня, 21:27

Поділитися:

Заняття сексом не менше одного разу на тиждень може стати одним із чинників збільшення тривалості життя чоловіків до 80 років, стверджують тайванські дослідники.

Вчені провели дослідження, результати якого показали, що чоловіку досить хоча б раз на тиждень вступати в інтимний зв'язок, щоб на 50% збільшити шанси прожити більше 80 років. Регулярні вправи подібного роду на 50% знижують ризик смерті від інсульту, на 40% від діабету і на 30% від серцевого нападу.

Порівняльний аналіз життя і віку смерті немолодих чоловіків показав, що ті, хто залишився на самоті, частіше вмирають набагато раніше, ніж їх більш щасливі побратими. Якщо чоловік залишився без дружини або коханки у віці 65 років, то ймовірність його смерті до 80-го дня народження збільшується на 70%.

Причиною тому є рівень тестостерону, який впливає на весь організм. Чим нижче показники цього гормону в чоловічому організмі, тим вище ймовірність смерті від вищезгаданих хвороб (це показало обстеження 800 чоловіків у віці від 50 до 91 року).

Але це для чоловіків секс корисний. Відносно жінок все зовсім не так просто.
Група німецьких учених встановила, що, як не дивно, регулярний секс впливає не кращим чином на тривалість життя жінок: він викликає гормональні зміни, швидше, несприятливі, у той час як чоловікам регулярний секс йде на користь. Згідно з даними вчених, у незаміжніх жінок, які ніколи навіть не жили разом з партнером, відзначалося гарне психічне здоров'я - на відміну від чоловіків-холостяків, які почували себе краще, якщо поряд з ними була жінка, - пише www.newsme.com.ua.


Помилковий заголовок — Htuekzhybq ctrc hj,bnm xjkjdsrsd ljduj;bntkzvb

10 Жовтня, 21:27

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День металурга

Сьогодні іменини святкують:

Прокіп