Розкрита таємниця походження життя на Землі: всі люди - інопланетяни
Вчені отримали нову інформацію про появу життя на Землі. На їх думку, першопричиною появи земного життя були метеорити, які несли в собі всі необхідні для цього речовини, тобто, життя було занесене з космосу і люди на землі є інопланетянами.
Вчені підкреслюють, що на самому початку існування Землі, не було багатьох сполук, які є в буквальному сенсі життєво важливими. Перш за все мова йде про азот, на основі якого формувалися перші молекули, які можуть самовідтворюватися. Саме вони є попередники ДНК.
Група дослідників під керівництвом професора Сандри Піццарелло з Університету штату Арізона (США) припустила, що джерелом, яке містить азот аміаку, стали метеорити, більшість з яких походить з Поясу астероїдів між Марсом та Юпітером.
Фахівці вивчили метеорит Grave Nunataks 95229, виявлений в Антарктиді в 1995 році. Це космічне тіло, що відноситься до класу вуглистих хондритів CR-групи, багате на органічні речовини - зокрема, амінокислотами гліциномом та аланином, які відіграють важливу роль у біологічних процесах.
На щастя для науки, небесний гість, "що ховався" в антарктичних льодах, залишився недоторканим і практично не схильним до земного впливу.
У ході експериментів також вдалося встановити, що під впливом води, нагрітої до високої температури і, яка знаходиться під тиском (тобто в умовах "ранньої Землі"), метеорит виділяє аміак.
За словами Піццарелло, космічні тіла, які падали на нашу планету, здійснювали безперебійну поставку аміаку - а значить, і азоту. Останній ставав основою для біополімерів - ДНК, РНК і білків.
Гіпотези про те, що процес еволюції на Землі був запущений ззовні, вже були раніше озвучені, однак тепер це отримало експерементальне підтвердження.
Помилковий заголовок — Hjprhbnf nf'vybwz gj[jl;tyyz ;bnnz yf Ptvks^ dcs k.lb - syjgkfytnzyb
ПодіїПодії
Сьогодні свято
Міжнародний день студента
День працівників сільського господарства
Міжнародний день відмови від куріння
Міжнародний день філософії
Сьогодні іменини святкують:
Анікей, Никандр, Симон