Настільна версія
мова | язык

Лоліта з’явилася в центрі нового скандалу

12 Жовтня, 14:26

Поділитися:

Як повідомляє видання Собеседник, вся справа в тому, що співачка відмовилася їхати в Іваново на автомобілі. Пославшись на проблеми зі спиною, зірка вимагала купе в поїзді.

Організатори концерту, навіть артистки не змогли дістати їх, тому що квитків просто не було, а окремий вагон замовляється заздалегідь. Лоліту стали просити приїхати на захід на машині (це від Москви всього чотири години), але співачка і слухати їх не хотіла.

Зірка так і не приїхала в Іваново, тому тепер вона ніяк не може вирішити фінансові питання з організаторами: кожна зі сторін дорікає один одного в зірваному концерті.

Лоліта Мілявська постійно виявляється в епіцентрах скандалів. Вона сама з задоволенням епатує публіку. Наприклад, цього літа вона була єдиною артисткою, яка відмовилася безкоштовно виступати на Crimea Music Fest. Також співачка обожнює носити міні - саме через це папараці часто викладають в Мережу знімки її целюліту, - пише www.show.oboz.uaПомилковий заголовок — Kjksnf p’zdbkfcz d wtynhs yjdjuj crfylfke

12 Жовтня, 14:26

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Ніфонт