Настільна версія
мова | язык

Владним жінкам не вистачає сексу

13 Жовтня, 11:19

Поділитися:

Американські вчені прийшли до висновку, що жінки, які приймають всі рішення по домашніх справах самі, не радячись з чоловіком, часто страждають від нестачі сексу.

Владним жінкам доводиться чекати сексу зі своїм чоловіком в 100 разів довше, ніж їх більш демократичним подругам. На сексуальне життя подружжя негативно впливає ситуація, коли жінка сама приймає рішення щодо планування сімейного бюджету, покупки продуктів, візитів до друзів і інших домашніх справах.

Співробітники Блумбергської школи громадського здоров'я при університеті Джонса Хопкінса в Балтіморі американському прийшли до такого висновку після дослідження, в якому брали участь мешканки шести африканських країн.У цих державах подружні ролі чітко розмежовані - жінки або приймають всі рішення по домашньому господарству самі, або разом з чоловіком.

Дослідження виявило зв'язок між ступенем домашньої влади, яка знаходиться в руках у жінки, і якістю її сексуального життя.

Як пояснює один з організаторів дослідницького проекту, помічник професора Мішель Хіндін, у жінок, за якими завжди залишається останнє слово в спілкуванні з другою половинкою, час між сексуальними контактами з чоловіком збільшується від 3 до 100 разів в порівнянні з дамами, які радяться зі своїми чоловіками.

М. Хіндін висловлює впевненість у тому, що жінки, які керують домашніми справами, намагаються взяти ситуацію під контроль і в спальні. Її колега Кері Мунтіферінг зазначає, що це дослідження допоможе представницям прекрасної статі поліпшити своє сексуальне життя, зробивши його приємним та безпечним, - розповідає www.Sex-news.ru
Помилковий заголовок — Dkflybv ;syrfv yt dbcnfxf' ctrce

13 Жовтня, 11:19

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антонін, Валерія (Калерія), Клавдій, Мавр, Марія, Папій, Федот