Настільна версія
мова | язык

Брежнєва обділяє дочок і від ревнощів чоловіка не страждає

3 Березня, 13:29

Поділитися:

Колишня солістка гурту "ВІА Гра" Віра Брежнєва зізналася, що обділяє своїх дітей, але лишається при цьому мамою-святом. Співачка стверджує, що нинішній чоловік із розумінням ставиться до нюансів її роботи, а вдома вона - звичайна людина і над титулами не трясеться.

Як зізналася Віра Брежнєва в інтерв'ю журналу "Hello!", останнім часом їй набридла увага публіки. Нині білявка намагається захистити свою сім‘ю від сторонніх очей. Тому Віра й не поспішає демонструвати загалу свою доньку Сару.

Брежнєва навіть і не збирається зніматися з молодшою дочкою хоч би й для респектабельних глянцевих журналів.

"Я максимально огороджую свою сім'ю від уваги преси. Тому і вагітною не знімалася, і дитину нікому не показувала, і чоловіка. Не хочу, щоб обговорювали моє особисте життя", - заявила Брежнєва, цитує слова співачки з інтерв‘ю "Экспресс-газета".

Брежнєва запевняє, що бути співачкою не так-то й просто: артистці досить важко поєднувати роботу з особистим життям.

Віра розуміє, що не приділяє своїм донькам Соні та Сарі достатньо часу. Тому кожна її поява для дівчаток - справжнє щастя.

"Вони сумують, звісно. Для Сари (їй рік і два місяці) я мама-свято: приходжу до неї тільки у доброму гуморі, граю, купаю, укладаю спати, і вранці - вдома я чи ні - вона завжди веде няню за руку до моєї кімнати", - розповідає білявка про свою дочку від чоловіка Михайла Кіпермана.

"9-річна Соня звикла до мого ритму життя, але все одно просить, щоб я частіше з нею бувала, рідше їхала. Коли я вдома, вона від мене ані на крок не відходить", - поділилася Віра.

"Я розумію, що обділяють своїх дітей увагою, але той час, що ми разом, я віддаю їм свою любов по максимуму", - додала артистка.

Цікаво, що за словами Брежнєвої, Михайло Кіперман, всупереч чуткам, не ревнує її до популярності та до шанувальників.

"Коли ми почали жити разом, я співала у "ВІА Грі", тож уваги було не менше, ніж зараз. Він з повагою ставиться до моєї роботи, знає, скільки я душі у неї вкладаю і сил... І він радіє моїм успіхам і, гадаю, пишається мною", - сказала Брежнєва.

При цьому співачка запевнила: "Коли я не на роботі, я найзвичайнісінька людина. Мама, дружина, подруга".За словами зірки, переїжджати до Росії вона не планує, хоча й літає у Москву практично як на роботу.

"Живу я все ж у Києві. Але літаю дійсно дуже багато. Я вже припинила їздити до Москви наче у якийсь страшний мегаполіс. Я просто їду, як на роботу. Люди, що живуть на Рубльовці, дістаються до своїх офісів дві години. Я витрачаю три з урахуванням перельоту", - розповіла вона.

А ще Брежнєва нагадала, що досить скептично ставиться до свого статусу секс-символу.

"Я про це не думаю. Я відчуваю себе по-справжньому гарною, коли мій коханий чоловік каже: "Ти красива". А титули - це дуже приємно, звісно. Але я не підходжу щодня до своїх статуеток і не думаю: "О, боже, яка ж я фантастична", - сміється Брежнєва.Нагадаємо, нещодавно Віра отримала статус найкрасивішої відомої жінки України за версією одного х журналів про зірок.
Помилковий заголовок — <ht;y'df j,lskz' ljxjr s dsl htdyjosd xjkjdsrf yt cnhf;lf'

3 Березня, 13:29

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День звукорежисера в Україні

Сьогодні іменини святкують:

Денис