Настільна версія
мова | язык

Лободі за місяць народжувати хлопчика?

3 Березня, 17:49

Поділитися:

Співачка Світлана Лобода зізналася, що перебуває вже на восьмому місяці вагітності, а в Ізраїль поїхала через неспокійні сни.

Про стать дитини, стосунки з бойфрендом Андрієм Царем та новий етап у житті Лобода розповідала в інтерв'ю газеті "Факти".

Як відомо, стать дитини майбутня мама Свєта Лобода вирішила заздалегідь не дізнаватися. Тому родичам артистки доводиться вгадувати за народними прикметами:

"Близькі повсякчас намагаються вгадати, хто ж народиться, за прикметами. Думки розділилися. Мама каже, що буде хлопчик. Причому активний і темпераментний. Живіт у мене гострий, що нібито свідчить на користь хлопця. Для мене головне, щоб він був здоровенький" – підкреслила Лобода.
Заради здоров'я свого і свого малюка колишня солістка гурту "ВІА Гра" з коханим Андрієм Царем перебралися жити у заміський будинок.

"Щоправда, ми його не купили, а взяли в оренду на рік. З першого дня весни живемо в ньому. Він просторий, з великою територією, поряд ліс і чисте повітря. Ще не наважуюся купувати заміське житло. Хочу зрозуміти, чи зможу вести такий спосіб життя ", - зазначила вона.

Водночас Світлана, як і раніше, не розповідає нічого зайвого про батька дитини танцюриста Андрія Царя.

"Я принципово не хочу виставляти наші стосунки. Бережу наш особистий простір. Боюся зруйнувати гармонію, якої вдалося досягти. Скажу лише, що на даний момент я дуже щаслива жінка, яка чекає на дитину від коханої людини", - підкреслила вона.Нагадаємо, вже вагітною Лобода у компанії рідних та друзів побувала в Ізраїлі. Як виявляється, такий напрямок подорожі було обрано не просто так.

"Мені почали снитися сни, пов'язані з вищими силами, вірою, Богом. Я все так глибоко відчувала, ніби це були не сновидіння, а дійсність. Я ставила собі запитання, але не знаходила на них відповіді. Зайшла у глухий кут. Тому ми і вирішили попрямувати на Святу землю", - пояснила Лобода.

До речі, після поїздки, співачці явно полегшало.

"З ранку до вечора ми ходили на екскурсії, відвідали безліч соборів, молилися, ставили свічки. Після цього тривожні сни припинилися, і мені раптом закортіло малювати", - зізналася вона.
Світлана зазначила, що вперше відчула потяг до малювання незадовго до вагітності. Наразі ж, чим ближче до пологів, тим більше їй хочеться малювати.

"Після повернення з Ізраїлю у моїй творчості настав новий етап, відбулося обнулення. Я почала користуватися іншими кольоровими рішеннями, більш прозорими і повітряними фарбами. У всякому разі, так каже мій викладач Петрівна - моя подруга і наставниця" - розповіла зірка.

Зміни, як впевнена Лобода, торкнулися і її музики. Дізнавшись про вагітність, Свєта написала нову ліричну пісню "Спасибо", яку вважає найсильнішою своєю композицією за останні роки.

"Коли мама вперше почула її у концертному залі, розплакалася. Раніше вона не вміла відправляти sms, а тут, після концерту, відправила одразу вісім. Це були теплі й ніжні слова подяки" - поділилася Світлана.Також Лобода зізналася, що після того, як всі дізналися про її вагітність, їй стало набагато легше і захотілося поділитися своїм щастям.

"Мені дуже подобається мій стан і те, як я виглядаю сьогодні. Я вважаю, що жінка дійсно володіє фантастичним магнетизмом під час вагітності" – зауважила Свєта.

Імовірно саме тому Лобода запросто погодилася вже мінімум на дві фотосесії в напіводягненому і відвертому вигляді, а не так давно з‘явилася на публіці у відвертій прозорій сукні а мотивами фільму "Чорний лебідь".

Помилковий заголовок — Kj,jls pf vsczwm yfhjl;edfnb [kjgxbrf&

3 Березня, 17:49

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Трійця

Сьогодні іменини святкують:

Алфій, Еразм, Сидір, Купріян, Онисим, Таїсія