Настільна версія
мова | язык

Сексуальні страхи твого чоловіка

25 Жовтня, 22:04

Поділитися:

Як стати найгарнішою з жінок? Або - що те ж саме в чоловічому розумінні - як стати найдосвідченішою з коханок? Все просто. Потрібно пірнути глибше - навіть не під ковдру, а в його мозок - і розглянути приховану під товщею води частину айсберга. Якщо ти знаєш, що йому подобається, настав час дізнатися, чого він боїться і про що соромиться тобі розповісти.

Сексуальні страхи в спальні чимось нагадують надокучливих родичів: те, що про них не говориться, ще не означає, що їх немає. Уявлення ж, нібито у чоловіка усі думки про секс зводяться тільки до його постійного бажання, невірне. Як жінки бувають по-чоловічому сексуально активними, так і чоловікам, в свою чергу, не чужо проявляти типово жіночу невпевненість, самокритику і займатися самокопанням. Чоловіки в принципі не люблять говорити про свої проблеми і вже тим більше намагаються обійти стороною негаразди, пов'язані з постільними справами. Ти розумієш, куди ми хилимо? Тут життєво необхідно чуйне втручання розуміє людини. Намагайся звести його до мінімуму стрес, а те, що потрібно, - підняти максимально високо.

"Не знаю, як сказати їй, що мене не дуже заводить те, що вона робить"

Ніякий нормальний чоловік не захоче відчуження свого сексуального партнера. Якщо ти користуєшся якоюсь сумнівною технікою, твій коханий швидше промовчить, ніж ризикне образити тебе у найкращих почуттях. Навіть якщо ти прямо запитаєш, подобається йому це чи ні, велика ймовірність, що він все одно буде мовчати, як партизан. Більшість чоловіків вважають за краще говорити лише те, що, на їхню думку, хочуть почути жінки. Допомогти позбутися від помилок і дозволити обопільні сумніву допоможе гра, в якій переможець стає "царем гори", а точніше - ліжка. Придумай якесь змагання або спір і обов'язково піддайся (зійде навіть реслінг великими пальцями!). Програвши, недвозначно пообіцяй частину ночі бути в повному його розпорядженні. Відчувши смак перемоги і усвідомивши, що саме він господар становища, твій коханий забуде про незручності, скромність та інший сором. Ось побачиш, як скоро і з яким азартом він почне роздавати розпорядження направо і наліво. Це найпростіший і безстресовий спосіб допомогти йому повністю розкритися і показати, чого він хоче насправді і що ж йому все-таки подобається. Продовжуючи нічні екзерсиси, на кожному етапі нагадуй йому (будь то поцілунки або оральний секс), що він повинен направляти кожен твій крок і без його цінних вказівок ти не впораєшся.

"Напевно, їй не подобається моя оральна техніка"
Може бути, у це не так легко повірити, але більшості чоловіків дійсно подобається цілувати кохану жінку в найпотаємніші місця - просто вони не завжди впевнені, що роблять це правильно. Звичайно, ти давно виробила власну тактику підбадьорень під час оральних ласк, важливо, щоб і твій партнер чітко розумів твої знаки, емоції та рухи. Якщо контакт є, його язик обов'язково знайде туди дорогу наступного разу. Якщо ж тебе щось не влаштовує, в буквальному сенсі роз'ясни йому на пальцях. Цілуй і пести їх так само, як ти хочеш, щоб він пестив тебе. Досить сказати: "Зроби ось так" і продемонструвати силу та інтенсивність ласк, яка буде тобі приємна. Ну і звичайно, не забувай заохотити його. Зрештою, перевірте, чи права була Керрі Бредшоу з "Сексу і міста", яка написала, що "останній раз поза" 69 "змінювалася в 69-му році", і чи така вже ідеальна ця позиція.

"Я не знаю, куди ж мені кінчати, коли вона робить мінет"

Навряд чи ця думка хоч колись у когось знизила ентузіазм. Проте нерідко чоловіки дійсно хочуть бути (а не тільки виглядати) галантними. Якщо ти заздалегідь повідомиш йому, куди б тобі було приємно / неприємно, щоб він кінчив, це допоможе йому розслабитися і зосередитися на більш приємних відчуттях. Ти не проти орального фіналу? Так і скажи йому про це чесно і відверто! Нехай відкинеться назад і насолоджується по повній програмі. Щось не влаштовує? Тоді, пестячи його, візьми пеніс в руку і виконуй поступальні рухи, паралельні руху губ. Коли він буде готовий еякулювати (попроси його подати тобі якийсь знак або сама визнач стадію процесу за ступенем напруженості його м'язів і мошонки), припини пестити його ротом і продовжуй стимулювати рукою. Під завісу направ пеніс до себе на груди, або на простирадла, або на підготовлені заздалегідь серветки.

"Хочу говорити брудно, але боюся, що це викличе у неї відторгнення"
Найприродніший спосіб боротися з цим "комплексом" - почати самій нашіптувати йому на вушко збуджуючі непристойності. Звичайно ж, це не повинно виглядати так, ніби ти проходиш кастинг на роль у порнофільмі. Досить сказати йому, що тобі подобається те, що він робить, або прошепотіти, що ти хочеш сама зробити з ним (найм'якішим, найсексуальнішим з твоїх голосів - тільки не перепошли!). Як тільки заведеш розмову, ти одразу ж заведеш і його. Не по-дитячому! Підійде й інший спосіб: обговоріть відвіданий нещодавно еротичний фільм, розберіть пару пікантних сцен в найдрібніших подробицях. Слова, що ти використовуєш, і пояснення, що тебе збуджує, донесуть партнеру твої пристрасті і одночасно поставлять межі, за які тобі виходити некомфортно. Цей обмін інформацією збудить уяву і надихне вас на подальші любовні подвиги.

"По-моєму, вона симулює оргазм"

Та гордість, яку відчувають чоловіки, будучи власником найбільшої і плоскої плазмової панелі в районі, не йде ні в яке порівняння з тією гордістю, яку викликають у них власні чоловічі здібності в ліжку. Тому дуже, дуже важливо дати йому зрозуміти, коли в тебе все всередині завмирає від блаженства - неважливо, під час (ахами і стогонами) або після (при звичайному спілкуванні). І гіперважливо дати йому знати, коли неймовірного блаженства не відбувається. Спальня не кухня, тут локшина не допоможе. Подбайте про твій оргазм разом - візьми його руку в свою і покажи, де і як тобі приємно. Такі ласки вже неймовірно збуджують. Якщо ти відкрито даси йому зрозуміти, що тебе щось не влаштовує під час вашої близькості, він швидше повірить, що ти не граєш п'єсу, коли він дійсно дарує тобі чарівні миті і доводить тебе до екстазу. На жаль, бувають і такі ночі (або дні), коли ти розумієш, що, як би не намагалися ви обидва, на жаль, дива не станеться. У такому разі візьми на себе відповідальність за те, щоб твій коханий не катував вас обох у марних спробах будь-що-будь домогтися від тебе оргазму. Якщо ти заберешся на нього зверху і продемонструєш кращі трюки майстерною наїзниці, всі його турботи про те, чи добре тобі, просто зникнуть.

"Я розумію, що їй потрібні і спілкування, і романтика після сексу, але нічого не можу зробити - мені просто хочеться спати"

Вивільняється під час оргазму потік гормонів змушує як чоловіків, так і жінок прагнути до тісного контакту. Але чоловіки вивільняють ще й сперму. Саме з цієї причини вони розслабляються і засинають ще швидше, ніж під час перегляду якого-небудь старого фантастичного фільму. Викид сперматозоїдів супроводжується спочатку припливом крові до статевих органів, а потім - її відтоком. Кого ж це не втомить? Тому після вашої бурхливої близькості твій коханий може бути не готовий до муркотіння на два голоси і навіть забути про те, який прекрасний секс. Але все одно ви обидва можете прийти до взаємовигідного вирішення проблеми. Хоч він і спустошений, але все одно хоче бути впевнений, що ти щаслива, а ти, в свою чергу, потребуєш тісного контакту і ніжності. Рішення? Обійми його обома руками і насолоджуйся спокоєм. Обійми після сексу для більшості чоловіків не менш приємні і необхідні, ніж для жінок. Якщо ти затишно угніздитися в його руках і не будеш наполягати на вербальному спілкуванні, простіше кажучи, виймати йому мозок різними запитаннями, він не буде відчувати тиску з твого боку. Просто солодко й ніжно поцілуй його, щоб продемонструвати йому свою вдячність і задоволення, і вирушай разом з ним в світ мрій.

"Раптом вона завагітніє"

Чоловіки дуже люблять секс, але це рідко супроводжується готовністю стати батьком. Щоб допомогти йому зберегти подовше природний колір волосся на голові і міцні нерви, продемонструй, що ти серйозно ставишся до запобігання. Якщо ти приймаєш оральні контрацептиви, нехай він знає про це. Якщо віддаєш перевагу презервативам, використовуй їх щоразу. Буде чудово, якщо ти освоїш техніку швидкого надягання гумового виробу - без відриву від основного виду діяльності. А якщо і з відривом, то з дуже невеликим і тільки додає ще більше пристрасті вашим пестощам.

"Не можна занадто довго возитися"
У більшості жінок не вистачає природного зволоження піхви під час затяжних сексуальних ігор - навіть у тому випадку, коли вони ще збуджені. Справи з зволоженням йдуть ще гірше, коли використовується презерватив. Так скажемо спасибі людині, який винайшов лубрикант на водній основі! Адже додавання цієї слизької на дотик субстанції не просто зменшує сухість статевих органів, але ще й приносить додаткові приємні відчуття. Якщо презерватив робить з твого чоловіка марафонця на довгі дистанції, перш ніж ви приступите безпосередньо до сексу, попроси його розтерти в руках лубрикант (щоб зігріти його) і простимулювати тебе. Ти можеш повернути йому цю ласку відповідною ласкою - теж руками. Не забудь приділити увагу всім важливим частинам його органу: жінки часто зосереджують свою увагу тільки на члені і забувають про мошонку. Посилити його порушення можна також, пестячи область між мошонкою і анусом - безпосередньо перед еякуляцією. Якщо під час акту ти все-таки відчуєш, що недостатньо зволожена, зробіть невелику перерву і знайдіть зовнішнє застосування лубриканту: нехай твій коханий помістить деяку його кількість на внутрішню сторону стегон твоїх і почне ковзати пенісом вздовж твоїх ніг (спереду або ззаду), поки ви продовжуєте цілуватися і притискатися один до одного. Вам обом має сподобатися!, - радить www.sex-news.ru
Помилковий заголовок — Ctrcefkmys cnhf[b ndjuj xjkjdsrf

25 Жовтня, 22:04

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Аксен, Аврамій, Кирило, Мефодій, Михайло, Федір