Настільна версія
мова | язык

На iPhone 4S знятий перший відеокліп

26 Жовтня, 11:25

Поділитися:

Американська рок група The Turnback самостійно зняла кліп на пісню "Cellophane Sky", використавши для цього два iPhone 4S в поєднанні з власною креативністю. Відеоряд став хітом інтернету буквально за лічені години.

Як тільки Тодд Гігліо отримав в руки заповітні два смартфони, він уже знав, що з ними треба робити. І це не банальне юзання модного гаджета. Його група мала намір зняти перше професійне відео на непрофесійну камеру нового девайса - пише iPhones.ru.

Вони, захопивши з собою нічних танцюристів і актрису Наталі Роуз з Trans-Siberian Orchestra, поспішили в Webster Hall, щоб стати першопрохідцями на музичному Олімпі.

"14 жовтня ми отримали два нових iPhone 4S і вже неділю 16 жовтня почали знімати відео в знаменитому нічному клубі Нью-Йорка - Webster Hall. Протягом наступних кількох днів, з невеликими перервами на сон і каву, остаточний варіант відео було завершено. Кліп монтувався за допомогою Final Cut Pro і музика на відео звучить не з iPhone" - каже Тодд Гігліо, лідер групи The Turnback.
Помилковий заголовок — Yf шЗрщту 4Ы pyznbq gthibq dsltjrksg
26 Жовтня, 11:25

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День працівників статистики

Міжнародний день волонтерів

Сьогодні іменини святкують:

Архип, Валеріан, Максим, Михайло, Прокоп, Филимон