Настільна версія
мова | язык

Маша Собко стала обличчям модного дому

27 Жовтня, 20:39

Поділитися:

Молода співачка Маша Собко стала уособленицею нового сезону Бутік Магазину «Crocus», де представлені нові колекції іменитих брендів. Серед них: Balenciaga, Burberry Prorsum, Fendi, Gianbattista Valli, Gianfranco Ferrè, Marc Jacobs, John Galliano, John Richmond 1a Linea, Chloè, YvesSaintLaurent, Christian Dior.

Маша Собко: «Я сама прихильник класики і мені сподобалося побувати в ролі моделі. Приємно, коли твоя особистість уособлює дівчину, для якої створюються подібні речі».

«Хороший смак, харизма і чудова зовнішність - це те, чого так часто не вистачає професійним моделям. Правду кажуть, що коли людина талановита, вона талановита в усьому», - прокоментувала власниця бутіка і сказала, що вперше дізналася про Машу на Новій хвилі. А під час виступу співачка просто підкорила її вмінням триматися на сцені, голосом і зовнішністю. В Юрмалі і народилася ідея про співпрацю.
Помилковий заголовок — Vfif Cj,rj cnfkf j,kbxxzv vjlyjuj ljve

27 Жовтня, 20:39

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Всесвітній день охорони довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Адріан, Андрій, Василь, Генадій, Давид, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Ісай, Касіян, Костянтин, Леонтій, Михайло, Микита, Олександр, Петро, Роман, Сильвестр, Федір, Яків