Настільна версія
мова | язык

Яна Поплавська покращала після розлучення

28 Жовтня, 14:00

Поділитися:

Півроку тому актриса розлучилася з чоловіком, режисером Сергієм Гінзбургом. Разом подружжя прожило майже 25 років, тому новина стала для багатьох шоком.

Причиною стала зрада Сергія, яку Яна не змогла пробачити.«Я не бачу сенсу продовжувати такі інвалідні стосунки, - пояснила актриса в інтерв'ю журналу« 7 днів ». - Я достатньо в своєму житті побачила жінок, які спробували переступити через зраду ... Але ... у всіх цих жінок нещасні очі. Бо живуть вони в постійному страху, що їх знову зрадять, що їм брешуть. І я абсолютно не хочу ставати на цей тупиковий шлях. Я і так занадто багато часу витратила на погоню за своїми примарними мріями. Я гідна більшого. І якщо у кого-небудь раптом виникне бажання пожаліти мене, я просто розсміюсь в обличчя цієї людини!»

Днями папараці зустріли Поплавську на об'єднаному показі Валентина Юдашкіна і Stefano Ricci. Актриса і телеведуча виглядала задоволеною. Втім, Яна і раніше не опускала руки. «Жертва цієї «корабельної аварії»не я, - зізнавалася журналістам Яна, - у мене залишилися сини, у мене залишилися мої друзі, мій дім, мої собаки ... Я задоволена тим, як розвивається моя громадська і професійна кар'єра. І, найголовніше, у мене дуже багато планів на майбутнє», - повідомляє www.stars.glavred.info
Помилковий заголовок — Zyf Gjgkfdcmrf gjrhfofkf gsckz hjpkextyyz

28 Жовтня, 14:00

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День машинобудівника

Міжнародний день перекладача

Сьогодні іменини святкують:

Віра, Зинон (Зенон), Ілля, Любов, Надія, Софія