Настільна версія
мова | язык

Перший концерт "Metallica" в Індії скасували через божевільних фанатів

31 Жовтня, 11:39

Поділитися:

Організатори погано підготувалися: обладнання сцени так і не було змонтовано до кінця або було змонтовано погано.

Перший в Індії концерт легендарного хеві-метал гурту Metallica сьогодні був скасований з міркувань безпеки через масові заворушення, влаштовані напередодні прихильниками колективу. Поліція заарештувала індійських організаторів шоу.

Проблеми з першим в біографії гурту Metallica концертом в Індії почалися ще у п'ятницю, 28 жовтня. Гурт мав виступити в Гургаоні, передмісті Нью-Делі, в рамках культурної програми, присвяченої також першому в історії Індії гран-прі "Формули-1", який проходить цими вихідними на автодромі в місті Грейт Нойд недалеко від індійської столиці.

Фанати, які здебільшого були одягнені у чорні майки з символікою групи, почали збиратися біля стадіону в Гургаоні, де мав відбутися концерт, заздалегідь. Коли відкрилися ворота, натовп з приблизно 25 тисяч людей попрямував всередину, і незабаром стало ясно, що організатори погано підготувалися: обладнання сцени так і не було змонтовано до кінця або було змонтовано погано.

Неорганізована юрба рок-фанатів знесла огородження перед сценою, організатори виявилися не в змозі утримати ситуацію під контролем. У підсумку, незадовго до запланованого початку концерту глядачам було оголошено, що шоу скасовується і переноситься на суботу.

У суботу організатори оголосили про скасування концерту. Після цього поліція заарештувала гендиректора компанії-організатора концерту, а також ще трьох представників керівництва цієї компанії. Зазначається, що їм пред'явлені звинувачення у зловживанні довірою і шахрайстві.

Самі учасники групи заявили ЗМІ, що вони "відчувають глибоке розчарування" через скасування концерту.

Очікується, що ветерани важкого металу все-таки дадуть концерт в Індії - на неділю заплановано виступ у місті Бангалор на півдні країни.
Помилковий заголовок — Gthibq rjywthn @Ьуефддшсф@ d Sylsї crfcedfkb xthtp ,j;tdskmyb[ afyfnsd

31 Жовтня, 11:39

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Василь, Никодим, Степан (Стефан)