Настільна версія
мова | язык

Захоплюючий джаз Кейко Матсуї змусив киян аплодувати стоячи

3 Листопада, 00:39

Поділитися:

"Чому так швидко?", - перша реакція після концерту японської піаністки Кейко Матсуї, який відбувся в Києві ввечері понеділка, 31 жовтня.

Насправді концерт тривав, як і було заплановано. Але ці дві години пролетіли, ніби мить – Кейко тримала зал буквально на одному диханні.

Зал "Палацу Україна" не був наповнений вщент, лишалося досить багато вільних місць. Але ті, хто таки прийшов на виступ Кейко, 100% не пошкодував про це.

Як і будь-яка жінка, виконавиця запізнилася – на 20 хвилин. Публіка чекала на початок із нетерпінням, і квапила Кейко оплесками.

Вперше на сцені вона з'явилась у досить скромній сукні і туфлях на високих підборах. Говорила піаністка англійською, що до речі ніяк не вплинуло на віддачу залу, але й вивчила кілька слів російською.

Кейко анонсувала кожний свій твір, розповідаючи часом надзвичайно зворушливі історії їх написання.

Так, ідею композиції "Forever, forever" Кейко подала донечка, яка на день народження сказала їй: "Мамо, я люблю тебе назавжди, назавжди".

Відчувалося, що і Кейко, і інші музиканти – барабанщики, гітаристи та саксофоніст отримують шалене задоволення від того, що роблять. Цей настрій передався і залу. Кожний дотик до клавіш змушував зануритись у світ, який створила японська піаністка у своїх композиціях.

Адже на цей альбом, який вона і презентувала в Києві - "The Road...", її надихнули розмірковування про душу. Окрім легких і романтичних мелодій Кейко показала і надзвичайно драйвові, під час виконання яких публіка притоптувала і плескала в такт, мало не зриваючись з місць, аби потанцювати.

Надзвичайно феєричною стала друга частина концерту, в якій до Кейко, яка вже переодяглася у розкішну вечірню сукню, приєднався камерний оркестр "Либідь".

Разом вони виконали і найвідоміші хіти - "Deep blue" і "Tears of the ocean". Їх незвичне виконання настільки вразило глядачів, що вони двічі зривались з місць і кілька хвилин стоячи аплодували. Не залишилась Кейко і без квітів – вдячні прихильники подарували виконавиці кілька букетів троянд.
Помилковий заголовок — Pf[jgk..xbq l;fp Rtqrj Vfnceї pvecbd rbzy fgkjledfnb cnjzxb

3 Листопада, 00:39

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День працівників статистики

Міжнародний день волонтерів

Сьогодні іменини святкують:

Архип, Валеріан, Максим, Михайло, Прокоп, Филимон