Настільна версія
мова | язык

Астаф'єва у Москві доводила натуральність грудей і палко цілувала подружку

4 Листопада, 21:18

Поділитися:

Дівчата вже рік утримуються від сексу, чекають справжніх принців і сублімують сексуальну енергію у творчість.

Прем'єра нового відео NikitA та презентація листопадової обкладинки російського Playboy з Дашею Астаф'євою відбулися в Москві в клубі c гарячим назвою Barbados.

Карколомні співачки особисто зустрічали на вході запрошених, намагаючись приділити кожному максимум уваги. Але головним подарунком для гостей стала презентація чергового провокаційного відео від українських красунь.

Читайте: Даша Астаф'єва зізналась, що цілий рік не мала сексу

"Якщо від Братів Кличків чекають нокауту у першому раунді, то цей бій хочеться дивитися всі 12 раундів, - перешіптувалися між собою гості - колеги-співаки.

Для виступу в цей вечір Даша, як і в новому відео, вибрала для себе костюм єгипетської цариці Нефертіті. Нана ж одяглася в сексуальні обладунки в спартанському стилі, що нагадують пояс вірності.

Серед глядачів звичайно ж знайшовся охочий переконатися в натуральності форм Даші та Нани. Правда гостю клубу довелося спершу віджатися від сцени 20 разів з живою вагою Даші Астаф'євої. А вже потім - доторкнутися до прекрасного.

Не залишилися в стороні від її чар і видавці легендарного журналу Playboy, що помістив Астаф'єву в черговий раз на обкладинку нового номера під провокаційною заголовком "Хью її знає!".

Між тим, хоча поведінка дівчат досить зухвала, в житті співачки дотримуються більш ніж консервативних поглядів.

"Вже більше року у нас не було сексуальних контактів. Ми чекаємо своїх принців і впевнені, що вони ось-ось опиняться у наших порогів. А поки ми сублімуємо накопичену енергію в мистецтво і творчість", - запевняють красуні.
Помилковий заголовок — Fcnfaэ'df e Vjcrds ljdjlbkf yfnehfkmyscnm uheltq s gfkrj wskedfkf gjlhe;re

4 Листопада, 21:18

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день письменника

Сьогодні іменини святкують:

Агапіт, Кузьма, Лев, Флавіан