Настільна версія
мова | язык

Кароль вдома чує крики: "Ти - курка", "Чо ти кричиш?"

14 Листопада, 19:52

Поділитися:

Співачка Тіна Кароль запевняє, що силікону в ній немає, що читає Станіславського, а вдома чує вигуки: " Ти - курка", "Чо ти кричиш?".

"Я сплю в чоловічих футболках великого розміру", - із посмішкою повідомила Кароль у журналі "Story".

Окрім того, як запевнила співачка, під футболкою в неї усе натуральне.

"Попа, груди, губи є, а силікону немає. Але це можна встигнути зробити завжди, як і заспівати шансон", - віджартувалася Тіна.

Між іншим, реп Кароль співати вже почала і каже, що ставиться до цього музичного жанру дуже добре.

"Російський реп - це молода субкультура, він звучить звідусіль. Фрагменти речитативу є навіть у мене в нових піснях..," - зауважила артистка.

Втім, як наголосила Кароль, вона ж бо любить експериментувати.

"...І те, що я почала фрагментами читати реп, стало великою несподіванкою для моїх шанувальників. Судячи з відгуків, мій експеримент вдався", - потішилася вона.

Причому спрага до експериментів притаманна Тіні не лише на рівні музики, а й в особистому. Так, Кароль не вперше змінює зачіску. Нагадаємо, після участі у "Євробаченні-2006" Тіна поступово вкорочувала коси і врешті підстриглася зовсім коротко - як вона тоді казала, через Путіна.

"Але я зовсім про це не шкодую. Волосся відросте. Оскільки я Водолій за знаком зодіаку, мій внутрішній стан, настрій змінюється чи не щотижня. Я швидко загоряюся якоюсь ідеєю і відразу починаю нав'язувати її усім своїм близьким!" - розсміялася Кароль.

"Часто вважаю, що вона єдино правильна і розумна, і моїм близьким доводиться багато часу витрачати на те, щоб мене переконати. Деколи подібні ситуації обростають різними курйозами, і вже існує чимало історій, легенд про мою запальність!" - визнала співачка.

"Добре, що є ще люди, до думки яких я дослухаюся, а то б ви мене давно вже побачили коротко стриженою брюнеткою! Мені не лише для своїх шанувальників хочеться бути несподіваною, але і для самої себе. Загалом, вічний творчий порив, який дуже непросто стримувати", - знову засміялася Тіна.

Щоправда, при своїй схильності до бурхливих експериментів і зважаючи на рід діяльності, артистка цурається галасливих тусовок.

"П'яні посиденьки - це не мій світ. Я швидко втомлююся від гучних компаній, оскільки децибел в моєму житті достатньо. А ще я не люблю позерства, якого зазвичай чекають від зірки... Блиску і позиціонування себе мені вистачає на сцені", - запевнила вона.

Натомість, як не дивно, білявка читає лірику і Станіславського.

"Зараз це "Російська поезія Срібного століття" і "Робота актора над собою" Станіславського. А також віднедавна вечорами по кілька разів я перечитую дитячі казки, тому що у мене є маленький слухач, що мене невимовно тішить!" - поділилася Кароль, яка виховує 3-річного сина Веніаміна.

Між іншим, вдома у Тіни та її чоловіка-продюсера Євгена Огіра живе пернатий улюбленець.

"Так - папуга Аркаша. Він будить вранці всю сім'ю - мене, чоловіка і сина. Городить усілякі нісенітниці, часом ми починаємо свій ранок зі сльозами на очах від сміху, тому що, коли проходиш повз папугу, він може привітати тебе: "Ти - курка", "Чо ти кричиш?", "Полундра!", або з новенького - "Їж борщ!", - розповіла співачка.

Вже вкотре Тіна нагадала, що поки у свій заміський будинок не переїжджає.

"Наше будівництво протікає не швидко Я не дочка багатих батьків, свої гроші заробляю самостійно. Як заробляємо, так і будуємо - потихеньку", - зауважила вона.

Цікаво, що, за зізнанням Кароль, вона "завжди вважала себе поганою танцівницею". А ще артистка розповіла, через що плакала востаннє.

"У жінок дуже багато слабкостей, але найголовніша, від якої більшість бід і сліз, - це самообман", - впевнена Кароль.

Коли ж Тіну запитали, що б вона ніколи не пробачили людині, співачка відповіла:

"Прощення - найскладніше почуття. Люди роблять помилки через відсутність досвіду, ніколи не можна засуджувати їх за це. Я можу пробачити абсолютно все, але не готова з усім миритися і жити".

Водночас, на запитання "Що б ви сказали Богу?" Кароль відповіла коротше: "Спасибі".
Помилковий заголовок — Rfhjkm dljvf xe' rhbrb^ @Nb - rehrf@? @Xj nb rhbxbi&@

14 Листопада, 19:52

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Сьогодні іменини святкують:

Кирило, Марія, Марфа, Фекла, Олександр