Настільна версія
мова | язык

Алан Бадоєв ледь не заморозив напівоголену брюнетку

16 Листопада, 01:02

Поділитися:

Екс-солістка групи XS Анна Бура знімала у Бадоєва свій перший кліп.

Колишня учасниця гурту XS Анна Бура дебютує сольно з відео-роботою на пісню "Краса". Режисером кліпу став Алан Бадоєв. За сценарієм основна ідея буде нести в собі сенс самої справжньої жіночої краси, передаючи всю сутність душі і тіла.

Зйомки кліпу проводилися в одному з павільйонів Києва і тривали протягом доби. Ані довелось нелегко: на знімальному майданчику, для більш романтичної картинки, встановили чотири вітродуви, які працювали без зупинки протягом всього дня.

Співачці настільки було холодно, що вже на четвертій годині зйомок вона відчула як до неї "наближається" застуда.

"Я завжди знала, що Алан - майстер своєї справи і дуже талановитий режисер, з ним легко і приємно працювати. Помітивши, що я поступово починаю замерзати, він, посміхаючись, сказав: "Анечка, візьми себе в руки! Ми ж знімаємо "Красу", а краса вимагає жертв! Хочеш, щоб кліп вийшов самим красивим, тоді терпи!"

Бадоєв же запевнив, що "Жіноча краса - це одна з вічних тем, що обговорюється в усі часи. В ній повинно бути прекрасно і красиво все, і обличчя, і тіло, і душа, і думки".

Зазначимо, Анна Бура тепер почне розвиватися в шоу-бізнесі сольно, завдяки своєму продюсеру Руслану Мінжинському. Вже незабаром вона порадує своїх шанувальників глибокими та відвертими піснями.

Дебютну сольну роботу співачки глядачі зможуть побачити у листопаді.
Помилковий заголовок — Fkfy <flj'd ktlm yt pfvjhjpbd yfgsdjujktye ,h.ytnre

16 Листопада, 01:02

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Андрій, Климент, Павло, Петро