Настільна версія
мова | язык

Лобода і Лорак обирають Mercedes, а Повалій довіряє тільки BMW

16 Листопада, 01:02

Поділитися:

На автомобілі не варто економити, переконана 29-річна Світлана Лобода. Її вибір - Mercedes S-класу вартістю понад 150 тисяч доларів.

"Що стосується нової машини, то ми на неї заробили два роки тому, ми її купили. Я думаю, ще три роки можна на ній їздити, вона нас цілком влаштовує", - стверджує співачка.

Читайте: Які автомобілі дарують зірковим дівчатам?

Майже такі, як у Лободи, стоять у гаражах Ані Лорак та Максима Галкіна. У Тіни Кароль сезонні переваги - улітку легковик, взимку - джип.

Прихильники німецького автопрому - Ігор Ліхута з Таїсією Повалій. Останні десять років вони довіряють BMW. Наразі на сім'ю записані дві автівки - джип і седан.

"Третю машину вже не змінюю. У мене BMW Х-5. Кожні два-три роки, коли є гроші, я її оновлюю. Я просто купую це ж авто, практично в цій же комплектації і цього ж кольору", - розповів Ліхута.

Андрій Данилко роз'їжджає на Lexus. Їх у нього два. Головна вимога до машини - аби сяяла. Тому перед кожною поїздкою найманий водій натирає авто до блиску.

Віталій Козловський права отримав нещодавно: "Я їжджу на Nissan Teana. Я просто закоханий в Nissan". Співак хоча і обожнює свою машину, найближчим часом збирається купувати нову.

І тільки обрані із вітчизняних зірок можуть похизуватись ексклюзивникми суперкарами.
Помилковий заголовок — Kj,jlf s Kjhfr j,bhf.nm Ьуксувуы? f Gjdfksq ljdshz' nskmrb ИЬЦ

16 Листопада, 01:02

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день ДНК

Сьогодні іменини святкують:

Василь, Давид, Зенон (Зинон), Іван