Настільна версія
мова | язык

«Інша» Наталка Карпа виступає із «живою» групою і... читає реп

22 Листопада, 23:15

Поділитися:

У п’ятницю, 25 листопада, у Львівській опері сольний концерт заслуженої артистки України Наталки Карпи. Знана співачка презентує шоу «Інша». Якою публіка побачить Карпу на сцені Опери – про це у розмові виконавиці з кореспондентом “ВЗ”.

Наталко, це твій перший сольний концерт у рідному Львові...

Давно мріяла про сольний концерт у Львові. І коли аналізую, чому ж так довго йшла до цієї важливої події у кар’єрі, розумію, що прагла, аби публіка підспівувала мої пісні. А це – справа не одного року. Гадаю, нарешті настав момент, коли готова вийти до свого слухача на головну сцену Західної України – сцену Львівської опери. Галицька публіка – найвибагливіша в Україні. Я об’їздила всю країну і знаю це напевне. Тому останні два місяці тільки те й роблю, що займаюся організацією свого “сольника”. Відмовляюся від усіх виступів, безвилазно сиджу у Львові і живу тільки цим шоу. Хочу проконтролювати кожну дрібницю. Бо знаю: як собі постелиш – так і спатимеш.
Що найскладніше в організації “сольника”?

На сцені буде грати група музикантів і, окрім мене, співатимуть бек-вокалістки. Зізнаюся, хвилююся за глядача, адже звучання багатьох моїх пісень буде незвичним - не таким, як під фонограму “мінус”. Сама здивувалася, що деякі мої хіти набули джазового ореолу. Але це – цікаво. І мені це так подобається! Хто, як не ми, артисти, у змозі виховувати у публіки гарний, правильний смак? “Живий” звук – це саме правильний смак.

В анонсах концерту говориться, що у програмі будуть “несподівані дуети”...

Не розкриватиму усіх сюрпризів. Скажу тільки, що дуетів буде чимало і вони справді претендують на певну несподіванку. Зокрема, спеціально на мій “сольник” приїде радіопродюсер Євген Фешак, з яким свого часу виконали в дуеті ліричний хіт “Ти пробач мені”. Згадаємо старі добрі часи (сміється. – Г. Г.). У іншому дуеті читатиму реп – закликатиму зал підвестися зі своїх місць і танцювати... Гостями концерту стануть виконавці продюсерського центру KARPARATION: групи Glamour та «Шоколадка», співачка Мія і танцюристка Олена Левицька. З деким із них також заспіваю у дуеті.
Окрім хітів, запрезентуєш кілька прем’єр...

Так, таких пісень буде три. Одна із них називається “Звір”. Її для мене написав знаний український автор пісень Роман Бабенко. Недавно він загинув...

Концертна програма називається “Інша”. Як часто тобі хочеться ставати “іншою” у буденному житті?
До речі, на концерті публіка побачить мене у п’яти кардинально різних образах. А щодо буденного життя, то я така, як усі жінки – люблю змінюватися, ставати новою.

Зовнішні зміни часто пов’язані зі змінами в особистому житті жінки. Знаю, що ти заручена. Коли весілля?

... (Пауза – Г. Г.). Зараз я вся у “сольнику”. Але пообіцяла близьким, що після концерту повернуся до родинних цінностей. Хочу мати справжню сім’ю. Її міцний фундамент активно закладаю.

Розмовляла Галина ГУЗЬО
Помилковий заголовок — «Syif» Yfnfkrf Rfhgf dbcnegf' sp «;bdj.» uhegj. s/// xbnf' htg

22 Листопада, 23:15

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Афанасій, Опанас, Федір, Пилип (Філіп)