Настільна версія
мова | язык

Новий гімн для закоханих від Гайтани

29 Листопада, 22:55

Поділитися:

Українська співачка презентує прихильникам пісню «Самый лучший». Ця композиція за досить короткий час свого існування побила усі рейтинги за кількістю прослуховувань і завоювала шалену прихильність слухачів.

«Ця пісня повністю відображає мої почуття до коханої людини. Кожне слово, кожний її звук промовляє та проспівує моє закохане серце. Композиція «Самый лучший», як і більшість моїх робіт, була написана у романтичній, вечірній атмосфері, коли зайшло сонце і у вікно зазирнули ніжні проміні місяця», - розповідає Гайтана.

Пісня «Самый лучший» вирізняється своєю багатогранністю та яскравістю відображення почуттів. Співачка підібрала найнеочікуваніші образи, неординарні символи, слова для візуалізації свого кохання.

«Композиція вийшла дуже ніжною та насиченою контрастами. Мені здається, що її слова можна використовувати в оформлені романтичних листівок, повідомлень, освідчень. Дуже часто люди не можуть знайти слів, щоб виразити те, що відбувається у їхньому серці, і тому обирають давно відомі кліше вираження почуттів. Своєю піснею я хочу урізноманітнити, додати яскравості такому величному почуттю, як кохання. Я дуже щаслива, що люблю. Щаслива, що здатна крізь дзеркало музики передати, розповісти те, що відбувається у моїй душі та серці. Я вдячна своєму коханому, що він надихнув мене на такий прекрасний витвір музичного мистецтва. Сподіваюсь, що ця композиція і новий відеокліп будуть надихати закоханих на романтичні подвиги, що слова пісні будуть лунати з уст закоханих і вони будуть щасливішими від цих словесних пестощів», - ділиться Гайтана.
Помилковий заголовок — Yjdbq usvy lkz pfrj[fyb[ dsl Ufqnfyb

29 Листопада, 22:55

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День журналіста

Сьогодні іменини святкують:

Іван, Мелетій, Микита, Семен, Серапіон, Степан (Стефан), Федір